Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupím Zimáky na 307 - 205/55R16


Mismaster

Recommended Posts

ja mám v TP R15 195/65, R16 205/55 i R17 205/50

teď tam jsou 16tky a na zimu tam dám 15tky:P

Tak to je ideální stav, aspoň máš z čeho vybírat. Takhle bych to bral taky, na zimu bych měl 15\" ale na léto 17\"...

Bohužel já mám v TP 15\" a 16\", 17\" mi tam nenapsali... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mám v TP R15 195/65, R16 205/55 i R17 205/50

teď tam jsou 16tky a na zimu tam dám 15tky:P

Tak to je ideální stav, aspoň máš z čeho vybírat. Takhle bych to bral taky, na zimu bych měl 15\" ale na léto 17\"...

Bohužel já mám v TP 15\" a 16\", 17\" mi tam nenapsali... :(

Já mám v techničáku jen 16 a v poznámce 17, je možné tam dát i ty 15tky??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna na 2,0HDi 100kW sa ti 15\" disky vobec nevojdu. Ja mam to iste a tiez sa nevojdu. Je to kvoli väcsim brzdam - priemer kotuca je 283mm na rozdiel od väcsiny, ktori maju iba 235mm. Uz teraz na 16\" ostava medzi diskom a brzdicom (prasiatkom) len cca. 10mm miesta.

[upravil dne 19.10.10 od DanculD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna na 2,0HDi 100kW sa ti 15\" disky vobec nevojdu. Ja mam to iste a tiez sa nevojdu. Je to kvoli väcsim brzdam - priemer kotuca je 283mm na rozdiel od väcsiny, ktori maju iba 235mm. Uz teraz na 16\" ostava medzi diskom a brzdicom (prasiatkom) len cca. 10mm miesta.

No já teda nevím, ale u mé 1.6 benzin mám kotouče taky 283mm a zimáky 15\", které nikde nedrhnou a v pohodě se vejdou... ;)]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna na 2,0HDi 100kW sa ti 15\" disky vobec nevojdu. Ja mam to iste a tiez sa nevojdu. Je to kvoli väcsim brzdam - priemer kotuca je 283mm na rozdiel od väcsiny, ktori maju iba 235mm. Uz teraz na 16\" ostava medzi diskom a brzdicom (prasiatkom) len cca. 10mm miesta.

No já teda nevím, ale u mé 1.6 benzin mám kotouče taky 283mm a zimáky 15\", které nikde nedrhnou a v pohodě se vejdou... ;)]

Aj tento clanok tento v odseku \"Zimné obdobie:\" potvrdzuje, ze na 2.0HDi 100kW proste 15\" disky nevojdu. Ja mam taku istu skusenost. Ak mas take iste kotuce, tak fakt neviem cim to je, ci väcsim brzdicom, alebo cim...

[upravil dne 19.10.10 od DanculD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...