Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodělání tempomatu


Jarin307

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 rok později...
  • O 2 týdny později...

Tímto jsem chtěl veřejně poděkovat členovi HonzaZ za profesionální a vstřícný přístup při dokonfigurování tempomatu a dalších serepetiček v mém autě. Origo nová páčka z ebay za 800Kč, 10 minut práce s pilkou a imbusem okolo volantu....a diagnostika u HonzyZ a tempomat je na světě.......za ty prachy to opravdu stálo.

dík

 

Peugeot 307 CC, r.v.2007, 1.6 benzín

Upraveno uživatelem Sovicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

VIN: VF33ERHYB83583750   na obrázku páčka je,ale v popise na pravo není číslo páčky (10) uvedeno,tak jsem hledal podle spínače,který je sice jeden,ale má 4 kabely,tak nevím.

A ve vnitřní výbavě mám napsáno: 

TEMPOMAT (REGULÁTOR RYCHLOSTI) BEZ REGULACE RYCHLOSTI

    Díky

Upraveno uživatelem Petr V.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle typu motoru by ti tempomat na 99% jit dodelat mel. Prvni tam dej packu a nech povolit na dia. Pokud by nesel tak je to jen to 1% ale presto u rhy dodelat pujde jen se musi navic natahnout kablik od spinace do rj motoru.ale zacal bych tim prvne uvedenym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

na kolik by vyšlo dodělání tempomatu? v olomouci mi nabídli v neautorizáku, cca 3000.- případně někdo v okolí Přerova (třeba i Brno, Ostrava) kdo by zjistil, jestli by na mé auto šlo, a případně aktivoval, je to sice 1.6 16V r.v. 2004, ale prý by to mohlo jít, brzd. pedál má spínač s 4mi kabely a spínač na spojce je taky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...