Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodělání tempomatu


Jarin307

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Dobrý den. Promin te že otravuju, ale nepovedlo se mi to tady ve vlákně najít.

Od jaký rychlosti a stupně se vám daří zapnout tempomat.

Mě dneska v autorizovaným servisu přidělaly dodatečně tempomat, a řekli mi že jde aktivovat až od 4 stupně převodovky. Což mi příjde dost divný. Proto že na firemních autech to můžeme aktivovat kdikoliv. Mají pravdu a nebo udělali někde chybu v nastavení??

Předem moc děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když aktivita poklesta tak já.

Mám na brzdě i na spojce spínač, v dia to nastavit také jde, jak se dostanu na vrakoviště a koupím páčku tak to odskouším. Snad to půjde. Jak jsem to tu četl, asi to ještě na dvoulitr benzín nikdo nedodělával. Nebo to někdo dělal?

Ja som daval na rovnaky motor ako mas ty asi pred pol rokom. Zatial facha bezproblemov :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím,

pročetll sem všech 11 stran a díval sem se i jinde a nemůžu najít odpověď.

1, Su úplnej amatér, takže pro někoho úplně stupidní otázka - mohli by ste sem někdo dát fotky jak vypadá \"správnej\" a \"špatnej\" spínač na brzdovém pedálu?

2, (bylo to zde zmíněno ,ale bez reakce ) Jakým způsobem tam páčku dostanu, nebylo by foto s postupem zapojení? (Předpokládám, že se nebude moc lišit od výměny páček pod volantem na světla a stěrače)

3, v originálním plastu pod volantem budu muset vyříznout díru?

Tisícere díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem to dělal, takže čerstvé dojmy:

1. se spínačem ti nepomůžu, už jsem ho tam origo měl

2. sundáš spodní plast na volantu (2x torx20 šroub) - vyndáš plastovou záslepku vlevo v přepínači a zasuneš páčku tempomatu - toť vše

3. budeš muset vyříznout díru podle páčky, nebo koupit nový spodní plast s dírou za cca 600,- origo...

4. aktivace v PP2000 se dělá v engine ECU a BSI - takže na 2 místech, na to pozor.

Návod v EN na P207, který vysvětluje vše a je to úplně stejné jako na P307

http://homepage.ntlworld.com/marc.z/index.html/Peugeot%20Files/Peugeot%20207%20cruise%20control%20Retrofit.ppt

Enjoy! :D

[upravil dne 30/8/11 16:37 od tommm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tommm :

Díky Ti!!!

ke krokům 2,3,4 nemám co dodat! Výborná práce z Tvé strany!

K dotazu 1 - nemáte někdo fotku jak vypadá \"správnej\" a \"špatnej\" spínač???

Ještě pro tommma - stačila by mě fotka správného a jen zkontroluju, jestli to mám stejně :-)

Takže - teď sem se koukal, na předchozích stránkách sem našel tento : http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1085472&aid=55182

odkaz a tak sem se byl kouknout do auta - pozice 5 se zde nachází a dokonce je zapojena (laicky - vedou z ní dráty)

Znamená to, že by vše mělo fungovat po připojení páčky a povolení v řídící jednotce?

[upravil dne 30/8/11 20:08 od Soukynek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...