Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodělání tempomatu


Jarin307

Recommended Posts

Např. já. Podle SB se na restylu 307 používá pouze jeden typ brzdového spínače, čili by tempomat měl jít. Chce to jenom páčku. Nová stojí cca 1600 - 1700,- Kč.

Ahoj pokud to bylo myšleno na mě. tak díky za radu a nabídku.

Určitě bych se ti ozval SZ a nějak by jsme se domluvili když jsi také Pražák :-)

Ta cena páčky je všude stejná nebo musím do speciálního servisu to objednat?

No zátra se stavím poptat v Autospolu ve Strašnicích, mám to kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak byl dnes u mě Bohumil a zkoušeli jsme na dia, zda jde u něj dodělat tempomat. Dva spínače u brzdového pedálu má. V BSI to šlo nakonfigurovat, ale v motoru ne. Je to motor 1,6 benzín NFU. Namontovali jsme páčku z mého auta a ta v dia normálně spínala. Takže se potvrdilo to, že u benzínů bude asi problém s tempomatem. Jedině zkusit přehrát SW ŘJ motoru, jestli to půjde, ale to už přenechám odborníkům. Nerad bych mu znepojízdnil auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj tak jsem se dnes ptal na tu páčku u Domanskýho a cena je prý 1800 s DPH.

Ale zarazilo mě, že prodejce chtěl vědět vin aby prý podle něj objednal tu správnou.

Ale když mu dám vin tak přeci zjistí, že tam tempomat nemám, né?

A oni jsou různé druhy těch páček? Myslel jsem, že jsou jen dvě (s limiterem a bez).

Tak teď nevím jakou mám shánět.

Rád bych obvolal i nějaká vrakoviště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak byl dnes u mě Bohumil a zkoušeli jsme na dia, zda jde u něj dodělat tempomat. Dva spínače u brzdového pedálu má. V BSI to šlo nakonfigurovat, ale v motoru ne. Je to motor 1,6 benzín NFU. Namontovali jsme páčku z mého auta a ta v dia normálně spínala. Takže se potvrdilo to, že u benzínů bude asi problém s tempomatem. Jedině zkusit přehrát SW ŘJ motoru, jestli to půjde, ale to už přenechám odborníkům. Nerad bych mu znepojízdnil auto.

Jj, ještě to zkonzultuju v JH v SOME, ale zatím mám zapálenou koudel, tak aý bude volněji, ;););) asi až příští rok.:roll:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz mam spojazdneny tempomat vdaka clenovy HonzaZ ktory mi poskytol potrebne schemy a poradil za co mu ĎAKUJEM

Ja som mal dorabanie tempomatu obohatene tym, ze som musel natiahnut kabel od ECU k brzdovemu spinacu a to mi zabralo najviac casu(a este kusok kabla od spojkoveho spinacu). Takze nestracajte hlavu ked nemate pripravu, vsetko sa da, len treba byt vytrvaly(a treba mat diagnostiku :D)

PS: zobrazenie nastavenej rychlosti na displeji mi nefunguje, s cim som ratal

[upravil dne 20/11/10 14:18 shark734]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdra chalani, som tu od dnes uplne novy clen a mam v tom tempomate chaos..

Taktiez mam zaujem si ho dorobit ale neviem ci to bude mozne..viete mi poradit niekto ked sem dam Vin :

VF33HRHY383632903 je to 2.0HDI 66kW r.v. 6/2004..packu tempomatu mam na ruke za 40€ (vela ci akurat?)

Dakujem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mattaxis307sw, pokud je ten VIN VF33HRHYB83632903, tak by tam měl být dvojitý brzdový spínač. Zkontroluj nahoře u brzdového pedálu zda je tam spínač se čtyřmi piny v konektoru a čtyřmi kablíky z něj. Jelikož je to diesel, tak by mělo stačit dodělat páčku, povolit v dia a tempomat by měl šlapat.

[upravil dne 22/11/10 15:49 HonzaZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...