Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodělání tempomatu


Jarin307

Recommended Posts

Tak som prave preinstaloval na jednom notebooku diagbox na uplne najnizsiu verziu aku mam - 7.02. Zaroven na druhom notebooku som nainstaloval virtualne XP a tam dam zas najnizsiu verziu PP2000 aku som nasiel. Je to v22.14 s upgradom na v24.99.

Ak to nepojde ani s jednym notebookom tak som uz nahraty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Nepozná sa to nijako. Ak chýba zdvojený spínač na brzde alebo spínač na spojke, tak sa dorobí, potom sa to musí správne nakonfigurovať cez diagnostiku a nakoniec odskúšať. Neexistuje zaručený spôsob ako to zistiť dopredu. Ovládaciu páčku je najvýhodnejšie najprv iba požičať, po odskúšaní kúpiť. Pokiaľ viem, tak väčšine ľuďom to na tomto motore funguje.

Si vo vlákne, kde toho je popísané naozaj dosť o tom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, tohle vlákno jsem celé přečetl a téměř v každém druhém příspěvků je napsaný že buď 2snimace nebo jeden zdvojený se 4rmi dráty :)

ale natrefil jsem snad na jediný dva příspěvky kde to někdo řešil na 307 1.6 NFU facelift 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existujú kusy na ktorých to proste nerozchodíš, ale pokiaľ viem tak úspešnosť je dosť vysoká, takže to rozhodne stojí za pokus. Ja mám NFU a tempomat bola prvá vec čo som dorábal a nikdy s ním nebol problém, akurát moje je starý model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tempomat jsem dodelaval na nekolika NFU, leta 2001 az 2007 a bezproblemu. Problem je vetsinou akorad s podporou limiteru u starsich kusu. Bavime se o moznosti toto dodelat (tedy i za predpokladu, ze nekde chybi nejake cidlo a kabelaz)- tedy neni to vzdy tak jednoduche, ze jen cvaknu packu a povolim pres diag. :)U 307 faceliftu mam dodelanej tempomat i s limiterem rychlosti. Navod jsem sem daval jak na face, tak pred face.

 

Upraveno uživatelem inoxing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...