Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodělání tempomatu


Jarin307

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

   Zdravím a u mého autíčka půjde dodělat tempomat? Na plynovým pedálu mám spínač ze kterého vedou 4 dráty. Páčku mám nasazenou. Stačí jen aktivovat v počítači ? nebo ještě něco dodělat .Děkuji                                      

 

                                                     Peugeot 307 kombi 2.0 HDI 100KW 135PS 

                                                                   rok výroby 2004

                                                               vin:  VF33ERHRH83461945

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já mám jakou řadu ? 🙂  

 

Peugeot 307 kombi 2.0 HDI 100KW 135PS 

                                                                   rok výroby 2004

                                                               vin:  VF33ERHRH83461945 

A paní vyšlu aby se koukla na pedály , jestli jsou na spojce a brzdě nějaké spínače .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na brzdě maš čtyři draty jsi psal, takže spinač by měl být OK (dvojitý). Ale bylo by možné je tam bude jen jednoduchý na brzdové světlo a pak by jsi ho musel vyměnit. To poznaš kdyby jsi konektor odpojil tak spinač musi mit 4 PINy. 

Na spojce je spinač nad hřídelí pedálu, vedou k němu dráty, to najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle 406 ? nechal jsem přetěsnit naftové čerpadlo a klučinovi se to nedaří nastavit. 1.9 d  ale čerpadlo je ze zx . než mi začalo protékat, tak motor naskočil na čtvrt otáčky a běželo jak hodinky hodinky. Nějaký fígl , rada návod . 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plynový pedál nás nezajima, ten je v tomhle uplně mimo. Potřebuješ dvojitej spinač na brzdovým pedálu, jestli jsou tam čtyři draty tak tam nejspiš je, pak je spinač na spojkovým pedale. Fotky jsou fakt strašný, rozlišení jak z nokie 3210 :D, z toho mnoho nepozname, ale zda se že na ty spojce ten spinač je, tak to zkuste aktivovat a uvidiš.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen dotaz, páčku jsi nasazoval ty, servis, nebo tam byla už při koupi auta? :D Zní to blbě, ale já takto koupil 307 sw s už dodělanou páčkou a tempomat ne a ne fungovat, nakonec se zjistilo, že v manuálu jsem měl uvedený jiný typ páčky a ta moje se ovládá jinak, tak ať se s tím tak netrápíš a nakonec nezjistíš, že páčka je už dávno funkční xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páčku jsem dokupoval . Jsou tři druhy .6242Z8 páčka tempomatu Peugeot Citroen , skladem jsou dva typy:
1. má 6X kontakt v konektoru - starý model bez memory fce
2. má 6x kontakt v konektoru - starý model bez memory fce
3. má 8X kontakt v konektoru - nový model s memory funkcí
(u 1. a 2. verze se pro správnou volbu zaměřte na zajištění páčky v rámečku).

Vyřízl díru a nacvaknul. Zkusil jsem to projet a nic. Ani na displey se nic neobjevilo . Tak asi určitě ještě aktivovat v počítači. Mám stejný tempomat  citroenu C8 a taky jsem dodělával. A funguje až od čtvrtého stupně. Ale projistotu ještě brnknu paní . Bylo to tak narychlo .Brouka v hlavě ted mám. 🙂 

jFIBegk.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...