Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodělání tempomatu


Jarin307

Recommended Posts

Zdravím pánové,páčku jsem koupil a zkusil přihlásit,ale vůbec ji nemůžu v diagnostice najít,našel jsem jí jen někde ve výbavě a tam jediná možnost nastavení bylo,že jsem ji uvedl do chodu-bylo tam vypnuto a přepnul jsem to na "chod",pak už jen dle popisků v diagnostice jsem odzkoušel jednotlivá tlačítka na páčce a vše po stisknutí psalo zapnuto,nebo funkční,teď už přesně nevím,tak jsem doufal,že je to tak jednoduché a bude to fungovat,no omyl nefunguje.Na displeji mezi budíky bylo nejspíše napsáno ale of,pořádně jsem si toho nevšiml,protože to hned zmizelo,teď když za jízdy na oáčce něčím pohnu-zmáčknu,tak se vůbec nic neděje,prostě není zapnutá.Neví někdo,kde to hledat a zapnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tempomat se musí aktivovat na dvou místech...tušim v BSI a ŘJ motoru a na jednom z těch míst se ještě určuje typ rychlostní regulace (tempomat nebo tempomat s regulací max. rychlosti). Prohledej tohle vlákno, někde je tu od kluků podrobnější návod i s názvama záložek a voleb v diagu. Já si už prd pamatuju, je to skoro rok, co jsem si to aktivoval u sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem podrobný návod na netu: 

 chtěl bych se zeptat,zda se dá poznat,že jsem tempomat zapl i bez jízdy?Jestli se po zapnutí,nebo zmáčknutí některého s tlačítek objeví nějaký nápis mezi budíky,nebo se to dá poznat jen za jízdy?Dnes jsem to zkusil aktivovat a snad jsem vše pozapínal,jen si manželka vzala hned auto,tak netuším,přejel jsem jen od obchodu domů a to bylo kousek,vím že by měl fungovat na 4. rychlostní stupeň,ale ten jsem tam neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

některým se blbě vysvětluje a vlastně ani není důvod to vysvětlovat........jsem v práci od 8.00-20.00,nechtělo se mi vstávat v 6.00 a zkoušet a nebo večer ve 20.30 něco nastavovat a zkoušet a na víkend,kdy chci jet třeba pryč s rodinou,bych to chtěl mít nastaveno a ne po cestě nastavovat,tak proto dotaz,jestli se správné nastavení dá poznat i bez jízdy.Myslel jsem,že fórum je o radách a ne o zbytečných komentářích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tempomat nastaven,ale měl bych ještě dotaz k doplnění,když jsem to nastavoval,tak tam šla u některých možností nastavit rychlost,ale nešel tempomat (tedy on šel z předchozího nastavení,ale vůbec se nedržel rychlosti nastavené na 80,fungoval jako omezovač na rychlosti aktuální),další nastavení  je funkční tempomat v danou rychlost se zmáčkne tlačítko a rychlost drží,ale nejde nastavit rychlost na displeji-tam svítí jen cc off-předpokládám,že takhle je to v pořádku?Já jen kdybych na te staré potvůrce mohl nastavit i tu rychlost a někde jsem to přehlídl,ale vyzkoušel jsem všechny možnosti nastavení tempomatu,tak tam asi nic nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...

Pokouším se aktivovat tempomat na 307CC 2.0i 103kW - mám páčku, aktivoval jsem tempomat v BSI, ale nemůžu se dostat do menu motoru, abych ho aktivoval i tam - pokaždé to hodí nějakou chybu.

Při jízdě mi na displeji naběhne CC, ale jen blikají čárky, ale nejde nastavit rychlost a samozřejmě nereguluje.

Má někdo zkušenost s tempomatem na tomto motoru, případně dělá to někdo v okolí HK?

Diky moc

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Kontroloval jsem spínač na brzdovém pedálu - jsou tam 4 vodiče.

Bohužel se nemůžu dostat do nastavení řídící jednotky motoru - PP2000 pořád píše "Function not available on this ECU version."

Přitom jsem ale už viděl auta s tímto motorem a funkčním tempomatem.

Poradí někdo prosím?

IMG_20180422_203458.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Ja mám BSM2, čo je tuším najzákladnejšia verzia, a tiež nemá problém s tempomatom. Neviem presne čím to je, ale nejaké malé percento jednoducho sa nedá rozbehať tempomat. Nikto dopredu nepovie či to bude fungovať alebo nie, jednoducho to treba skúsiť, myslím, že to stojí za ten pokus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bsi/bsm verzi z hlavy nevim, ale mam italskou 307 s 1.6 benzinem z roku 2002 a tempomat povolit šlo. Mimo limitéru samozřejmě. Musel jsem jenom dodelat druhej brzdovy spinac na pedalu brzdy (jedem je pro svetla, druhej pro tempo- nejsou stejny, jeden je rozpinaci, druhej spinaci). Kabelaz uz tam byla z fabriky k spinaci. Případně ještě spínač spojky, ten jsem tam měl z fabriky taktéž. Jinak pokud mas 4pin brzdovy spinac, tak nic dodelavat neni třeba- to byla evoluce u novejsich typu, integrovany multi spinac 2v1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...