Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chladici kapalina


f3Rd@

Recommended Posts

mě je jeden dobrák loni smíchal, akorát to dělá pod víčkem takovou suchou pěnu, a bylo mi doporučeno komplet to vyčistit, že u malých hadiček se to může ucpat, pokud nebude chladit, ale chladil v pohodě, ted už tam mam taky jenom spíš destilku, takže taky sem se rád dozvěděl co tam dát ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
mě je jeden dobrák loni smíchal, akorát to dělá pod víčkem takovou suchou pěnu, a bylo mi doporučeno komplet to vyčistit, že u malých hadiček se to může ucpat, pokud nebude chladit, ale chladil v pohodě, ted už tam mam taky jenom spíš destilku, takže taky sem se rád dozvěděl co tam dát ;)

jako by se to prostě zdrclo a tím pádem se to ucpe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

karton ti nepomůže....

jinak....přečeti výše... máš to tam jasně napsaný....jestli ti jde o to na kolik stupňu tak existujou hustoměry,kteří ti to změří(trubička s balounkem např)...bud to prostě vypustíš celej systém naliješ tam novou a nebo jen doleješ podle toho co tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě dotaz asi mám porád otevřenej termostat,chtělo by to asi vyměnit,stačilo by ted na zimu dát karton pred chladič?nestane se něco s hlavou?nebo něco okolo toho?a prosím jakej fridex?:bojim

Hvězdnálinie stojí v Kelly 287 Kč takžče moc nevím co řešíš, jezdit s nazahřátým motorem je je nesmysl - hrozně trpí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím tak sem dnes vyměnil komplet chladicí kapalinu a termostat a rovnou i olej s filtrem,ted mám otázku zda je normální že sem jel do pardubic a bylo to tam mrtě zasekaný tak sem stál dlouho v koloně a teplota mi z 90 stoupla skoro ke 100 a spustili se vrtule a zase to slezlo ale pak zase stouplo kuli tomu popojizdení,je to normální jev?ovzdušněný to je dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím tak sem dnes vyměnil komplet chladicí kapalinu a termostat a rovnou i olej s filtrem,ted mám otázku zda je normální že sem jel do pardubic a bylo to tam mrtě zasekaný tak sem stál dlouho v koloně a teplota mi z 90 stoupla skoro ke 100 a spustili se vrtule a zase to slezlo ale pak zase stouplo kuli tomu popojizdení,je to normální jev?ovzdušněný to je dobře

Kdyz se ti spustej vrtule tak ti foukaj vzduch na chladic tudiz kapalina se ochladi a jde to dolu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...