Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Subaru Impreza-teploměry BREMBO + racing clutch


tom406

Recommended Posts

Video tom406

Tak tedka už to zcela chápu proč to tady vzniklo :):D:D:D:aut

Bohužel někdo má a někdo nemá ať už je to závodní duch, nebo peníze. Je jen smutný že to ve většině případů nejde pospolu a je jen jedno nebo druhé :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

edit ju...ja teda nechápu co vám vadí:-D:D:D:D normalni video jak projizdi nekde u parkoviste....budu rád za každe ktere sem Tomíno hodí:) a ze s tim neletel bokem 130 mne neva..ja si užil zvouček boxera:))))) tomino dobry:):P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze si to Tome nemusis brat hned tak zle.. je to jen prirozenej vyvoj.. porad se upravuje a upravuje a protoze se upravuje nemalymi castkami prevazne zavodnich dilu tak se daj ocekavat otazky kolem zavodeni kde se potencial takoveho auta vyuzije lepe nez na parkovisti ci okresce nebo na uvedenem videu :) Zbytecne se kvuli tomu \"nenasravej\" :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja budem trošku oponovať :) podla mňa sa silne vykonne auto najviac uplatni v bežnom provoze na okreskach alebo v meste.....halvne ked chce človek predbiehať tak ten vykon tam treba aby dokazal čo najrýchlejšie predbehnuť dane auto bez toho aby niekoho ohrozoval a čakal na prišerne velku medzeru medzi autatmi v protismere aby mohol dotične auto obehnuť......ale tak samozrejme je super pocit ked z času na čas sa ide na na okruh alebo na slalom a poriadne sa vyblazdniť a dojazdiť gumy a brzdy :) ale tak každy si upravuje svoje auto pre seba a je jedno na čoho bude využivať :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja budem trošku oponovať :) podla mňa sa silne vykonne auto najviac uplatni v bežnom provoze na okreskach alebo v meste.....halvne ked chce človek predbiehať tak ten vykon tam treba aby dokazal čo najrýchlejšie predbehnuť dane auto bez toho aby niekoho ohrozoval a čakal na prišerne velku medzeru medzi autatmi v protismere aby mohol dotične auto obehnuť......

Tohle sem snad vubec nepatri pokud je to oponovani na muj prispevek :D To jde i s jakykoli jinym seriovym autem kdyz clovek vi kdy muze a kdy nemuze si dovolit predjizdet :) Doufam ze se to tu nezvrhne v dalsi oponovani :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak promiň. Čekal jsem že mi vysvětlíš proč to tak děláš a ne že tě to hned naštve. Taky jsi mi psal že je blbost zvětšovat mazací tlak a já ti vysvětlil bez uražení proč ano. Čekal jsem odpověd typu prostě chci to nejlepší, nebo jen prostě to tak dělám a baví mě to, nebo třeba někdy budu jezdit závodně. Prostě cokoliv ale bez urážky Tome:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video tom406

Mně nejde video přehrát, píše to, že video je soukromé. :( Škoda, že to tady s námi už Toma nebaví. :( Je to správný člověk a jeho úpravy jsou na výbornou a znalosti motoru ohromující. Od takového člověka se můžeme všichni učit. :super Byla by moc velká škoda, kdyby sem přestal chodit.

[upravil dne 2/1/11 14:01 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky rád sleduji toto téma, myslím, že nám může být jedno na co Tom auto používá (I když třeba já to také nechápu). Ale mám takový pocit, už i na Tuningforu to bylo, že když se auto chválí, je to v pořádku, ale jak je nějáká negace, Tom se urazí. Vždyť ale není vůbec proč. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dreamtalks

lidsky ego je mrcha, holt. Tome musis se na to povznest a pokud te nekdo urazi, nebo spatne pochopi mas to objasnit a ne se hned nastvat.

Urcite by pomohlo pokud by jsi byl vic sdilnejsi a podelil se o vyhody tveho tunningu, nez jen sdelovat castky apod. Pro nekoho to muze vypadat jen jako snobyzmus, kde si honis ego a ukazujes jak si za vodou a kolik penez muzes do auta investovat. Me osobne to nechava chladnym. Pokud chces investovat i do auta, ktere pohonis po okreskach, proc ne. Koneckoncu je to tvuj konicek a nema cenu se omezovat. Ale jak jsem zminil uvital bych vice informaci o tvym vylepseni a jak se to projevuje v praxi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dreamtalks

PS: jinak ted jsem koukal ze klasicka spojka na Imprezu od Luku stoji +- 15.000 - kam chodis na ty ceny, chlape ? Protoze to vypada nejen ze investujes dost penez do auta, ale s ohledem na ty dily i dost usetris.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý máme nějakou tu \"úchylku\" :) něco nás baví a když na to sou peníze je nám jedno co to stojí i když to nemá využití, jsme na světě jen jednou a je dobrý si udělat radost..druhá věc je, jak tim zatěžujeme své okolí :) mě docela baví sledovat tenhle slet racing dílů, protože ne každej to tak pěkně ladí, a že tu bude nějaká rejpavá poznámka se musí čekat a Tom přece neni tak ješitnej, svojí úlohu tu hraje i závist někdo to bere moc s rozumem, ale jak sem psal, každého baví něco :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome, já jsem tobě do vlákna snad nikdy nepsal (myslím i předchozí s coupé), protože nevím, co bych psal. Vždy žasnu (pozitivně), co na to auto kupuješ. To je prostě úžasný. Já kdybych si koupil Imprezu, tak o vylepšeních neuvažuji. Prostě tě obdivuji, jak se o auto staráš - po technické stránce. To že jsi psal, žes ho delší dobu nemyl, z toho chápu, že to nemáš na výstavy.

Když jsi zde prodával coupé, tak se to ve mně pralo. Krásný auto, jenom nemám peníze a prostory. Jinak bych ho hned koupil, protože to auto by mě přežilo. ;)

Za mě tedy velká poklona :super

PS: o tuning se nezajímám, nikdy jsem na tuning srazu nebyl, nikdy jsem auto netunil ... ale tvoje úpravy stylu - brzdy, výfuk atd., to se mi moc zamlouvá. :mrk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Další sada kovaných kol a slicků na imprezu. U EcuTek Ostrava naměřeny hodnoty motoru abych věděl v jakých parametrech běží motor a jednotka. Je to v dobrých mezích tak že mohu počkat než vyměním spojku a drobnosti. Jinak pro zajímavost- plnící tlak turba mám 1,52 bar. a vstřiky jedou už na 112% tedy o 30% víc na max . než povolená hodnota. Už mám doma výkonnější tak že se bude měnit i toto.

post-13901-14109614636951_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...