Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Subaru Impreza-teploměry BREMBO + racing clutch


tom406

Recommended Posts

no ved preto sa pýtam, či ta spojka nebude neaka mala :D že píše 430 koni vydrží bez ujmy na zdravi a ked to preženeš a spraviš tak 500 plus minus skôr plus tak zas nova spojak :D

edit: ale tak mal si bohateho ježiška tak nech sa všetko dari :) a elnt ak ma zajima na čo všetko ma to sacie potrubie tolko vyvodov??

[upravil dne 28/12/10 22:02 winco]

ty vývody jsou dle originálního sání-ten větší je na zpátečku z BOV, a ty tři jsou na odsávání z hlav L + P hlava, a jedna je na podtlak pro wasegate tedy obtok turba:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gumy ani desky za tu půlhoďku zničit nejde, ale pravda leštěnka má taky svoje kouzlo :mrk

jaká leštěnka co to blábolíš za nesmysly. mě to stojí už 8měsíců před domem a umyl jsem to dvakrát. Jen jezdím co to jde. Teď na sněhu denně 2 hodky navečer. A to už jsem na polovině vzorku nových gum.

Si kupte imprezu a můžete se vozit po okruhu. Není to levný provoz abych se někde vytahoval a druhý z toho měl zábavu.

Prostě mě okruh nebere a basta. I tak pro svou zábavu mám na sezónu zničenou jednu sadu zimních a letních gum, sadu desek, dvě až tři náplně oleje a 200L paliva za měsíc radosi. Není to sranda živit bohužel. Ale to si nestěžuju jen konstatuji realitu imprezy.

Když už jsme u čísel tak pro zajímavost: spojka racing 15000kč,plovoucí kotouče sada 25000kč, desky a brzd. hadice zajistil MIHUL jinak komplet cca 15000kč,výfuk 3\" 17000kč, gumy na sezónu letní 15000kč, rozvody origo japan subaru+racing řemen 14000kč, olejové náplně motor: 1600kč, př+diff, 4,5L 2600kč, silikonové hadice okruhu vody: 3500kč, sání 6000kč,závodní svíčky 2000kč, úprava jednotky EcuTek 9000kč (základní soft. : 30000kč)

Nové kola na sezónu 38000kč dle zvážení nutnosti je mít.

Budíky do kaple 10000kč,olejový chladič 5000kč, obaly thermotec 3000kč+tepelný kabát na turbo 2000kč, Další drobnosti raději nepočítat. Palivo jak jsem psal: spotřeba cca od16 - 35L při 100okt. Neříkám že vše toto mít je nutnost ale tak to je. Spousta věcí od série už tam upravena byla tak že třeba velký 3\" IC 8000kč, trubky od něj 4000kč silikonové spojky 3000kč, velké turbo spec. C 20000kč, walbro 255LPH 2000kč, BOV HKS 6000kč atd.. atd..

[upravil dne 30.12.2010 12:38 tom406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome klobouk dole jakym zpusobem upravujes auta ale jako \"lestenky\" take chapu Tva auta ikdyz \"funkcni lestenka\" .. jinymi slovy Te funkcni upravy aut nesmirne bavi ale jejich potencial uz vyuzivas prave jako lestenky na srazech (nemyslim to vubec zle) :)

Zavodni dily jsou predevsim urcnene na zavody za prve proto ze vic vydrzi a za druhe ze se tam \"honi\" kazda setinka casu k dobru kdezto na silnici a parkovistich je to pouze o pocitech :)

Takze fandim.. chapu a zaroven nechapu ze nemas zavodni ambice s tim co delas :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome, slovo leštěnka je v mým slovníku pochvalou a neznamená naleštěnej lak ale celkově opečovávaná radost, což byla tvá 406, kterou sem viděl živě v Brně.

Já moc dobře znám ceny dílů a nákladů na naše motoristický koníčky, ale ceny a výrobce, který píseš slíchám spíš od kluků co jezdí vrchy, am. rally apod.

Proto jsem se na to ptal, ale nečekal sem jízlivou odpověď.

Kdyby tady byly jen fotky např. prahů a nových kol tak tě vůbec neotravuju.

Omlouvám se, jestli sem to psal nějak nejasně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky úplně nerozumím používání takových (racing) dílů na večerní projíždky a honění auta po parkovišti. Rozumím že to dělá radost, ale na druhou stranu si myslím že úplně stejnou službu v těchto podmínkách by udělali díly jiných výrobců pro kategorii street. Neber to jako negaci, tvá práce se mi moc líbí jen mi tak trochu chybí to využití.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky úplně nerozumím používání takových (racing) dílů na večerní projíždky a honění auta po parkovišti. Rozumím že to dělá radost, ale na druhou stranu si myslím že úplně stejnou službu v těchto podmínkách by udělali díly jiných výrobců pro kategorii street. Neber to jako negaci, tvá práce se mi moc líbí jen mi tak trochu chybí to využití.:super

a už jsem nasraný:bacha kdo vám tady napovídal že jezdím po parkovišti? to že tady nedám video nebo foto z akce kde jezdím znamená že jezdím po sídlišti nebo co? A když máte dost peněz a budete kupovat díly tak sáhnete po těch obyč?? divné ne. To je investice do budoucna protože se pořád chci zdokonalovat v ježdění tak to bude potřeba. A na 350HP si nedám sériové díly to opravdu ne už když v garáži leží nový boxer xxx HP

Nějak se mi tady přestává líbit a to vážně

[upravil dne 1.1.2011 18:25 tom406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zas si to nemusiš brať tak moc k srdcu :) ked máš na to prachy a hlavne ťa to baví tak kludne si kupuj racing dieli aj keby jazdiš len do tesca a domov a nas do toho absolutne nič...len kludne prispejav, rad si prečita každy prispevok čo napíšeš a čo planuješ a podobne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze pri tych vykonoch, co taketo auto dosahuje, je kupovat diely s tym, ze \"to staci\" absolutna blbost. Zvlast pokial sa auto dalej a dalej upravuje.

A holt niekto vytiahne 1,6 benzin na trat a mysli si ake super to je a niekto ma proste ine zaujmy ;)

Kazdopadne tom vidno, ze vies co robis, len tak dalej :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...