Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

El. schéma na 306 Break


Matt666

Recommended Posts

Nazdar:papa som tu nový ja a moja 306 by sme od niektorej dobrej duše, čo sem chodieva, potrebovali schému el. inštalácie. Ide o model 306 Break 2.0HDI rv.:2000, takže ak by niekto o dákej vedel, alebo dokonca ju mal, prosím pošlite mi ju na mail:super Vopred ďakujem dobrej duši, ktorá sa nado mnou zľutuje:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

by to parom vzal aj s takou elektrikou:( čučím do toho a nie a nie prísť na to prečo mi nesvieti interiér keď otváram dvere:( Nevedel by mi niekto poradiť?????? Svetlo v kufri mi funguje normálne ale nad prístrojovkou a nad zadnými sedačkami len keď ich manuálne zapnem pri zapnutom kľúči. Ale pri odomykaní centrálu sa tiež rozsvietia a pomaly zhasínajú (centrál montovala firma). Má niekto dáky nápad v čom je chyba?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravdepodobne budeš mať problém v dverovom spínači. Modely do roku 99 mali klasický spínač ako dajme tomu staré favority a od roku 99 bol spínač v dverovom zámku. Skúšal si aj zapnutie interiérového svetla spolujazdcovými dverami?

Svetielko čo je z boku v kufri má vlastný guličkový spínač v piatych dverách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spínač je v zámku, svetlo interiéru v podstate zapína západka zámku, to je ten spínač.

V tvojom prípade by som hľadal závadu asi v tom dorábanom centrále, možno ti tam odpojili nejaký kábel aby mohli napojiť ten svoj a preto to nejde. Skús to dať vyreklamovať.

Mimochodom poistky si pozeral?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poistky som skontroloval kompletne všetky, a s tým centrálom by to bolo ťažké, pretože to dal namontovať predošlý majiteľ z východu a mne sa kvôli takej prkotine tam nechce trepat:bojim no zajtra sa skúsim mrknuť do dverí a aj na tie káble čo idú okolo predného skla potom dám vedieť ako som dopadol:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...