Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pískání serva řízení


ranajkus

Recommended Posts

ahoj,

dnes jsem všiml, že po nastartování se objeví výrazné pískání. Po otevření kapoty se zdá, že pískání vychází se zařízení v levé přední části kapoty. Odhaduji, že se jedná o servo řízení. Zvuk reaguje na pohyb řízení. Zkoušel jsem otočit volant do maximální polohy na obě strany ale pískání je pořád stejné. Najeto mám asi 38 000 km. Řízení se chová naprosto normálně (až na to výrazné pískání :(). S auty nemám moc zkušeností a tak netuším co s tím. Předem díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj mne to robi, hned po nastartovani pocujem ten motor v servo riadeni, a dokonca sa to aj zohrieva, ale nikdy sa riadenie nechovalo nijak abnormalne. Je to take divne, ale dost tiche piskanie, ktore pri benzine, ako mam ja, dost prehlusuje zvuk motora, no nikdy som s tym nemal problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď. Mám rovněž benzín. Jde mi o to, jestli se jedná o běžný neduh (jakým je např. pískání brzd :() a je možné ho odstranit, nebo se budu muset smířit s tím, že po nastartování bude u mého pažouta slyšet víc servo než motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tím hledáním chyb je to přesné. Jsem rád, že v tom nejsem sám. :D:D:D Před časem jsem byl přesvědčen, že mám něco se zadním kolem. Při nerovnosti jsem ho slyšel bouchat. Teď už jsem si na to zvykl a objevilo se pro změnu to pískání. Bohužel je ale hodně výrazné a myslím, že by bylo slyšet i na naftě (je slyšet i při zavřených dveřích).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam to iste nieste sami piska pri max otoceni riadenia a to mam diesel a pocujem to :D a aj buchot od zadnej napravy

sa kontrolovala a cuduj sa svete posrana buzirka na brzdovom lanku buchoce do podlahy .......by ste verili tomu?

ani ja nie kym som to nezobral ku servisakovi, a sem tam sa ozve svina jedna ale dajako si uz zvykneme kym sa nam tie

cary nerozpadnu pod nasimi zadkami. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj

Nejste v tom sami. Take mi po dvou letech na Partneru zacalo piskat servo. Kdyz je to studene a stocim kola uplne na stranu, tak to zacne piskat. Myslel jsem si, ze je to volny remen, ale minuly tyden jsem se bavil se znamim co mel taky Partnera. Rikal ze mu to delalo taky, nejprve v servisu dosponovali remen. Samozrejme piskani neprestalo, tak vymenili motorek serva, ze prej je vadnej a od te doby byl klid.

No tak doufam, ze to jeste chvili vydrzi, protoze letos mi skoncila garancka a nejak se to zacina podelavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...