Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zvuk u HDI


prca

Recommended Posts

Ahoj.Nevím jestli to souvisí nějak s výměnou rozvodů.Po ujetí asi 500km po rozvodech se mě objevil zvuk který je slyšitelný nejlépe na volnoběh od pravého předního kola.je závislí od otáček motoru a je to takové jakoby tikání s lehkým kovovým zvukem.Tento zvuk je tam tak z 90% slyšitelný a občas tam není.Někdy je silnější a jindy slabší.Co by to mohlo být??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše kolega, remenice na klice - co pohání příslušenství. Na mém motoru odešla úplně po 235tkm (utrhla se z té tlumíci gumy). Ale nejprve bych zkontroloval ten řemen (když to začalo po rozvodech), skutečně může být napnutý až moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky měnil řemenici, trochu se to zklidnilo, potom jsem ještě měnil kladky které to taky trochu zklidnily ale úplné odstranění podivných zvuků následovalo až když mi schodou okolností klekl alternátor a vyměnil jsem ho za nový. Na tom starým byla špatná volnoběžka a ta se na tom taky podílela.

Jinak se jednalo o 2,0HDi 79kW, 230tisíc najeto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...