Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Original autoradio s mp3

švejk

Recommended Posts

Ahoj, mame v rodine noveho peugeotka, ovsem bez radia. Tak bych se chtel zeptat, jestli se do 206tek delala i radia na CD se ctenim formatu mp3? Pripadne, jestli by tam pasovalo z nejakeho jineho modelu, ktere by toto umelo a zaroven dovedlo komunikovat s dalkovym ovladanim a displayem na palubce. Je to na model z roku 2002 s multiplexem.

Existuje, ale je jich velký nedostatek...Šancí je koupit jakkýkoliv rádio na MP3 a na stránkách www.stualarm.cz koupit takový konektor, který umí, aby neoriginální rádio (např. Sony) umělo komunikovat jak s dálkovým ovládáním tak posílalo informace na displej

tak jsem zatim vyresil tak, ze jsem koupil origo radio jenom na audio cd (dneska jsem stal v tichosti v kolone asi hodinu a to bylo jak za trest .. takze jsem se rozhod takhle, aby tam neco bylo) a pak kdyz treba nekdy v budoucnu bude potreba resit mp3, tak se uvidi.

Ale jenom se zeptam jakej \"pazmek\" mas namysli?

Třeba tento (mám ho asi 14 dní)

7664698odatawwwczrojkaa.jpg

V zásadě existuje ještě druhý model, který se u nás prodává. Funkce obou jsou stejné. Je nutná aktivace CD měniče (pokud dříve v autě nebyl). Funguje pak jako CD měnič na 10CD.

Nevýhodou je, že pro to, aby přehrál MP3 z USB klíče nebo SD karty má nastavena určitá pravidla.

Písničky musí být v adresáři CD01..CD10 nebo v kořenu. Nic jiného tento bazmekt nezajímá (ID3 tagy nečte).

[upravil dne 5.10.2010 od carbik]

[upravil dne 6.10.2010 od carbik]

ja bych se na to vybod kupovat nebo resit origo radio.....dat tam nejake normalni co umi mp3 usb a atd a jak ho budes pripojovat tak jen odpojit can cabliky :) at auto neblbne...nebo si koupit v peugeotu propojku pro neorig radio...

• 2 weeks later...
ja bych se na to vybod kupovat nebo resit origo radio.....dat tam nejake normalni co umi mp3 usb a atd a jak ho budes pripojovat tak jen odpojit can cabliky :) at auto neblbne...nebo si koupit v peugeotu propojku pro neorig radio...

vyhoda original radia je v tom ze ho nema nikdo duvod krast ... ma samo o sobe minimalni hodnotu pro zlodeje. Teda kdyz se bavime o peugeotech/citroenech ... u koncernu je to jine ;-)

• 1 month later...

Dobrý den, nedávno jsem si koupil 307 a přemejšlím o koupi tohoto adapteru na přehrávání mp3. Chtěl bych se vás zeptat : dával jste si někdo dělat tu aktivaci na changer v peugeot servisu? Na kolik to přijde??? Popřípadě nemáte někdo z Královehradeckého kraje diagnostiku na tu aktivaci? Na ceně bychom se domluvily ;) Před moc děkuju za odpovědi :)

ja som mal na svojej predoslej 206tke, Sony autoradio s mp3 a USB vstupom na radiu a adapter som priamo kupil od stualarm

http://www.stualarm.cz/produkt/53dpgs003-adapter-ovl-volantu-displej-peugeot/sony/

fungovala packa pod volantom a aj displej na aute.

adapter mam stale, nakolko 206 sa uz rok a pol vymenila na 207

takze je na predaj.. v pripade potreby napiste sukromnu spravu :papa

super, diky panove :) aspon je nad cim premyslet.

Estli chceš mocí mermo poslouchat MP3 na origo rádiu a moc neinvestovat, koupil bych nějaký ten FM vysílač (viděl jsem už za cca 200Kč) - připojit na MP3 player a můžeš to chytat třebas na stařičkém originál RMGF ;)

O tom FM mp3 přehrávači jsem už přemejšlel, ale brácha ho kdysi v autě měl a moc mě to neuchvátilo... :nevim Ale je fakt že to je za málo peněz hodně muziky :D

A tak teda nikdo nevíte o ceně za tu aktivaci CD changeru???

[upravil dne 1/12/10 22:41 Mourek]