Jump to content
  • Aktuální cíle darů

osoba blízká-návrh

Haryk

Recommended Posts

Kdo čte D-F (a nejen ten), tak si o utahování šroubku, bodovém systému a dalších vyfičurách myslí své :)

Mě v poslední době třeba hodně rozesmála snaha o ušetření vypnutím svícení na dálničních nájezdech, která se v konečném důsledku podle všeho prodražila ještě víc, než kdyby bylo rozsvíceno :)

s navrhem nesouhlasim, uz tak jsem, jako ridic, sikanovan a vydiran statem ze vsech stran, jen namatkou, vysoka spotrebka na phm, dalnicni znamka, povinne ruceni, zapis vozidla, pokuty, povinne zimni gumy ...

a ted jeste bych mel platit za neco, co jsem neprovedl .... to uz je moc i na me ...:bacha

Já s tim vcelku souhlasim. Mám doma dvě auta a když jedním budu v práci a s druhým někde Monču vyfotěj, tak já to platit nebudu, navíc mi cca 80 lidí potvrdí, že v tu dobu jsem opravdu řídit nemohl.

BV406: Ty běžně jezdíš na letních i v zimě? Jak často platíš za zápis auta? Co neprovedeš, za to platit nebudeš, jen musíš dokázat, že jsi opravdu neřídil ty.

P.S.: Řídim se timhle pravidlem: Pokud nemám na provoz určitýho auta (ND, PHM, ručení apod.), tak si takový auto nekoupim a kouknu se po \"levnějšim\";)

jezisi, to vis, ze nejezdim v zime na letnich ... to byl priklad

na provoz sve 406 a opravy stale v pohode mam ...

ale vadi mi, ze budu muset ja dokazovat neco, co jsem ja neudelal ...

at si prestupek zaplati ten, kdo ho udelal

[upravil dne 29/9/10 od BV406]