Jump to content
  • Aktuální cíle darů

otazka k zrkadlam

pipistrel

Recommended Posts

Tomáš, vzdaj to, aj keby si to spojazdnil (nové speťáky, celý mechanizmus, konzola ovládania okien na šoférových dverách), využiješ to minimálne. Na predchádzajúcich dvoch autách (C4 a C5) som to mal a vôbec si nespomínam, kedy mi táto funkcia pomohla.

Dokonca by som povedal, že v zimnom období je to na prd, keďže sa môže stať (a mne sa stalo), že napršalo na \"sklopené\" zrkadlá, zamrzlo to a potom ten mechanizmus nešiel. Zrkadlo sa totiž otvára až dovtedy, kým nezapadne taký malý \"izé\" do pripraveného kanálika - lenže v tomto kanáliku zamrzla voda/sneh a spomínaný \"izé\" nezapadol do kanálika a \"odklopil\" zrkadlá o 180°. :D Celkom sranda naprávať to, keď to nemáš vonku čím nahriať, aby sa vyčistil \"kanálik\" od zamrznutej vody... :super

[upravil dne 28/9/10 od Modzillo]

[upravil dne 28/9/10 od Modzillo]

este sa moze stat ze to budes mat sklopene a nejaky zrucny clovek pri parkovani hned zobere dvere namiesto zrkadiel :D

to som napr teraz zistil ze susedia co parkuju vedla mna otvaraju dvere ako prasata len zaujimava vec je ze dvere este nic neschytali ale klucky uz su teda podobane statne:bacha

a ešte teda jeden argument proti: keď som mal auto doma na parkovisku a išiel nejaký chodec okolo, rukou zavadil o SKLOPENÉ zrkadlo a keď sa obzrel, uvidel ho naozaj sklopené. Rukou potom nasilu naprával to, čo vôbec nespôsobil... Toto som videl na vlastné bulvy niekoľkokrát!!! :papa

aj mne sa paci jeho funkcia... aspon si domyslam ze mi nikto neodstreli zrkadlo ked ide okolo :D

dobnute zas mam na bocnej liste od vedlajsich aut..tie prasce ani ja nechapem, ako sa da tak otvarat dvere ze \"dzignem\" do vedlajsieho auta :(

jedina nevyhoda fakt je ta, ze v zime ked snezilo a trosku sa topilo cez den, no a v noci zas mrzlo, jednoducho to biele hovno ked tam zamrzne, tak to fakt neide otvorit a mozes ist pre horucu vodu :D