Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406tka r.v. 95 - digitalni hodin


dejnna

Recommended Posts

Zdravím Vás peugeoťáci. Nedávno mi přestaly svítít hodiny vedle volantu (není problém - žárovka) ale pak přestal fungovat i display. Dneska sem to rozdělal a je ulomených pár západek takže je to na dva kusy. Ale hlavní problém je že tam co se zapojuje konektor jsou z druhý strany (uvnitř hodin) 4 kovový kontakty, který by dle mě měly dosedat na kontakty na tišťáku jenže cca o 1mm se tak neděje a ja nevím co s tím. Vše jsem poskládal tak jak ma být (je to antiblbový) ale pořád je tam mezerea. A tak se chci zeptat jestli mi z toho něco upadlo nebo co se děje. A ještě by mě zajímalo jak je propojenej display s tím tišťákem. Já tady mám jen kousek gumy pod prostorem na žárovku. Gumou se dá vést signál k displayi? (zde nic vypadnout nemohlo). Zřejmě to dopadne že budu muset shanět nový hodiny - nevíte někdo o nějakejch? Dík za odpovědi jestli o tom někdo něco víte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta guma je vodiva, takze to je OK

ty pruzinky by mely dosedat na tistak, pokud nedosedaji, vetsinou je to kvuli tomu, ze vnitrek hodin je od zhave zarovky vyhratej a pak ty plastiky ruzne popraskaj a hodiny prestanou jit.

mam tu asi 2ks anglickych hodin, jsou zrcadlove opacne, ale mozna by se z nich daly nejaky nahradni dily pouzit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...