Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Hučení od pravého předního kola, rada

onsovik

Recommended Posts

Zdravím chtěl bych se zeptat zda máte stejný názor na mou situaci. Během jízdy se postupně se zvyšující rychlostí objevuje hučení od pravého předního kola. Pokud zatočím doprava hučení je slyšet pokud doleva tak přestane. Mám podezření na pravé přední ložisko. Jen tak pro kontorlu jsem měl zvednutý pravý předek auta aby kolo bylo ve vzduchu a rozjel se postupně na místě na čtyřku cca 80km/h zvenku ale nic slyšet nebylo naopak uvnitř auta to hučení slyšet je a to dost silně. Díky za názory a odpovědi.

jen taková otázka nejlevnější co jsem našel tak Starline cca za 600, co se týče čepů a těhle věcí jsem starline nikdy nekupoval to jsem si radši připlatil, ale u ložisek nevím jak natom starline je? nemáte někdo zkušenosti? Když jsem měnil horní uložení tlumičů tak jsem koupil SKF tam je kvalita, která už něco stojí

Zvedni postupně (nebo naráz) kola, zatoč rukou a poslouchej, jestli uslyšíš hučení. Taky si ohmatej pneu, jestli není na běhounu \"tisícihran\" - ten dokáže strašně hučet, ale hučení se tolik nemění se zatížením kola.

Tak, jak popisuješ, je to asi ložisko. Ale jestli víc hučí při zatížení, nebo při odlehčení, to jsem ještě nezjistil. Když tak dej vědět.

no já mám podobný problém a nevim od čeho to je.kdyz jedu a dejmetomu vic prudce do leva tak to hrozen huci a z pozice ridice to slysim ze zadu z prava.a nebo nekdy ikdyz jedu rovne ale tak volenji treba ve meste 40 az 60 km ale moc neslapu na plyn tak to taky rachoti.nevim co s tim kurnik,nevite co to muze byt?lozisko?ale spolujezdec to zase slysi jakoby z leva ze predu nejspis to rezonuje.no hruza..........

Díky za odpovědi zkusím vyměnit to ložisko v Brně jsem sehnal sadu FEBI za 550 (ložisko,pojistnej kroužek a matka). Chtěl jsem koupit SKF taky za výhodnou cenu 900 za sadu na kolo ale rozhodlo že jsem student a momentálně není tolik peněz.