Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1,4 55kW spotřeba město / kombinovaná


Guest StibTo

Recommended Posts

Tak chcelo by to sa podrobnejšie pozrieť na štýl jazdy a trasy, ale ko som už písal, prvé 32 kilometre je spotreba extrémna - a ešte výraznejšie extrémnejšia pri jednobodovom vstrekovaní, ktoré zjavne máš...Ono, a ko dlho máč toto autí? Minulú zimu si to nepociťoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn uz mam kfx, takze vicebod. no kdyz jsem jezdil do hradce do skoly,tak jsem dokazal jet i pod 6 litru,ale jezdil jsem za tech 6. tedko jezdim prevazne mezi vesnicema,takze couracky, obcas delsi cesta dalnici tak 30km tam a zpet. kazdopadne mam doma jeste novou lambdu z fabie 1.4, coz by melo byt stejne. az vyjedu tuhle nadrz, zkusim dat druhou lambdu a znova plnou nadrz..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to to isté, ako moje kfx, ale asi bude inak poladená RJ...ak ešte chudobnejšie, ako moje kfx, tak to je bída...

Ps. Oni, daj aj ty foto motora...ja mám kfx ´00 a je to to isté, ako Stobtov motor

[upravil dne 25.11.2010 16:53 ferrari]

No to by me tedy opravdu take zajimalo cim se lisi tedy ty nase :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja 307/1.4/55kw/hatchback ma pisanu spotrebu v meste az 8.9l/100km.Kombinovana je 6.7. To mi aj tak vychadza. mam priemer okolo 7.5-8l/100km

Tankujem 20euro=15,81litr.=200km jazdy.(udaje o km sa pohybuju od 180-230km) podla toho ci jazdim viac v meste alebo mimo.

Dovolenka Chorvatsko a spat 1600km spotreba 7.1l/100km. A to plne nalozeny s klimou a slapal som jej na krk celu cestu.

Z mojej stany spokojnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...