Jump to content
  • Aktuální cíle darů

stále ide sahara

stevo MI

Recommended Posts

Ahoj.

Prešiel som viacero príspevkov, ale stretol som sa iba s problémom, že sahara nepracuje. Mne po naštartovaní hneď točí na druhom stupni, a po čase bliká kontrolka stop. Teplomer ukazuje veselo pod 90. Čo je najhoršie tak po vytiahnutí klúča ide stále sahara na \"jednotke\", asi 10 min. Točia sa obe vrtule, mam klimu.:(

Odpojil (rozpojil) som hnedý a nič. Točia sa stále.

[upravil dne 28/9/10 od stevo MI]

Takto by sa mal bitron spravat, ak je snimac,alebo vodice k snimacu prerusene.

Vies zmerat odpor toho hnedeho snimaca? Pripadne este lepsie, pozicat si od niekoho dobry snimac a zapojit ho namiesto toho tvojho. Montovat do auta ho netreba. Mozno by si vedel ukecat predajcu autodielov,ze by ti to pozical ak prides k nemu autom.

No ja tiez patrim do skupiny ludi ktorym sahara nejde, ale skusil by som zmerat hnede cidlo ak nemas to viacpinove, tam neviem zapojenie. Popripade este skontrolovat relatka ci nahodou nieje niektore zlepene, tie tri pod prednou maskou. Tym ze odpojis cidlo v podstate nic nezistis, aj keby bolo dobre po odpojeni by sa mali sahary rozbehnut naplno...

[upravil dne 28.9.2010 od 21Grams]

Takže, prestriekal som ten hnedý, prečistil. Teraz keď naštartujem tak sa netočia, po vytiahnutí hnedého naskočia. To som skúšal 4x a vyzerá, že to drží. Poobede to prebehnem a uvidím. Dúfam, že to bolo len zaoxidované.

Ďakujem, vobec som nevedel čo mám prečistiť.

Moze to byt len zly kontakt,alebo vadny snimac a tym, ze si sa v nom \"povrtal\", tak sa to na chvilu opravilo. Vsak uvidis, ale aspon budes vediet kam nabuduce siahnut. :)

Ak totiz Bitron vyhodnoti rozpojenie obvodu toho hnedeho snimaca, vyhodnoti to Bitron ako chybu a roztoci \"preventivne\" vobe sahary naplno.

No ja tiez patrim do skupiny ludi ktorym sahara nejde...

Aky(e) tam mas snimac(e) ty?

Popripade este skontrolovat relatka ci nahodou nieje niektore zlepene, tie tri pod prednou maskou...

Ak sa roztocia obe sahary na polovicny aj plny vykon, vsetky tri relatka, obe poistky aj privodne vodice k nim su s velkou pravdepodobnostou OK.

• 3 weeks later...