Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Zvuk čerpadla při otevření dveří

Milan+

Recommended Posts

Hele když už tohle téma, dá se nějak poznat zda přihřívač funguje? Když vypnu motor tak to ještě chvíli píská, ale že by to auto nějak rychle zatopilo to ani náhodou.

A podrobnosti o tom přídavném ovládání. Také bych to chtěl, ale sám se na to necítím. Jak je to třeba s výkonem a hlavně jak dlouho vydrží baterie napájet ventilátor topení a další spotřebiče?

Jestli se na to necítíš, mohu ti doporučit firmu v Liberci: Ječmínkova 444/1, Radek Moc-ELEMO, +420 602 155 060, radekmoc@seznam.cz, je to známý, taky tam teď jednu 807 dělal. Jinak výkon zatím nevím, to pořádně vyzkouším až bude mrznout. V návodu píší, že dobu kterou máte zapnuté topení, máte potom jet (20 min topení - 20 min jízdy).

Díky za kontakt a informace. To znamená že když budeš hodinu topit tak by jsi měl hodin jet aby se dobila baterka? A nějaké jištění aby nedošlo k vybytí a nešlo pak nastartovat. Mě jde o to zda třeba se to dá použít na topení v autě když člověk je třeba na rybách a chce si topit celou noc.

A jak dlouho trvá než se z toho začne valit teplo, myslím v autě. Díky.

Topit to začne poměrně rychle, ale myslím, že to bude asi dost žrát baterku, když běží v autě ventilátor. Na topení celou noc to asi nebude, spíš bych to viděl cca max. kolem hodiny. Jištění aby to nevybilo baterku to asi nemá, nebo o tom nevím.

Taky nevím, jak poznat, jestli mi přihřívač funguje. Včera navečer u nás bylo kolem 5°C a docela dlouho trvalo, než to začlo topit. Je fakt, že vlažný vzduch na sklo šel tak po 3km, ale první čárka u teploty motoru se mi ukázala až tak po 6km a pak to teprve začínalo opravdu topit.

Ještě jeden dotaz, nikdy jsem neměl klimu tak nemám zkušenosti. Mám automatickou klimu a po nastartování se vždy sama rozsvítí kontrolka u tlačítka s vločkou a na displeji je Auto. To jede vždy klima a musím ji vypínat nebo to bude jen topit na nastavenou teplotu a klima se sepne bude li potřeba?

Už se to tu probíralo a mohu říct s naprostou přesností a ověřením, že když zmáčkneš AUTO tak se ti zapne dioda s vločkou a zapne se kompresor klimatizace. Pokud chceš ji vypnout musíš ručně tlačítko s vločkou vypnout.

Tak jsem to byl ještě vyzkoušet a je to tak, že si auto pamatuje poslední nastavení před vypnutím klíčku. Takže jsou možnosti:

-svítí vločka + je zapnuté auto - na léto

-je jen zapnuté auto - asi topí na nastavenou teplotu a reguluje intenzitu foukání

-je vypnutá vločka a po otočení ovladačem intenzity foukání se vypne i auto

Mně bylo právě divný, že po otočení klíčku se vždy sama zapínala vločka..