Jump to content
  • Current Donation Goals

topení 405TD odvzdušnění

Kloub

Recommended Posts

zdravím tak má opět problém.

včera jsem dával nový termostat a komplet novou nápln a když jsem dolíval vodu tak tak jsem nalél jen 3 litry vody a už se všechno vracelo ven, po chvilce se to tedy nějak schopilo a voda se dostala do celého motoru ale jak je odvzdušnovák u termostatu (topeni) tak voda v něm prostě není:myslim

pokaždé když jsem před tím měnil vodu tak i s nespuštěním motorem tím odvzdušnovákem krásně vyletela voda a ted nic:myslim auto si drží svoji teplotu krásně a aj topí

dále jsem celou minulou zimu bojoval s topením, nějak to nechtělo nikdy topit a včera jsme s tchánem asi zjistily zajimavou teorii. po nalétí a projetí auto začalo krásně topit a po ujetí cca 500metrů se topení o dost ochladilo, vzduch vycházel spíš vlažný. tohle se nám stalo asi 3 krát a napadla nás myšlenka jestli za tohle nemůže automatiská klimaticaze kdy čidlo co je v palubovce spozoruje že je uvnitř určitá teplota a topení prostě stlumí a mám takový pocit že když jsem otevřel okno tak pochvilce to topilo trochu líp. je tohle možné?????

[upravil dne 26/9/10 od Kloub]