Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čidlo merania vlhkosti v aute


madrid4

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...

tak sem se opet zasmal :D, to cemu rikate cidlo vlhkosti je obycejnej teplomer. Ty nejvyssi vybavy maji i cidlo vlhkosti, to je obsazeno v tomhle cidlu jen ma o 2 draty vic. Takze pokud mate 4 draty na cidle je to ventilator ktery vhani vzduch do cidla teploty a cidlo teploty.

Pokud mate dratu 6 mate i vlhkomer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem se opet zasmal :D, to cemu rikate cidlo vlhkosti je obycejnej teplomer. Ty nejvyssi vybavy maji i cidlo vlhkosti, to je obsazeno v tomhle cidlu jen ma o 2 draty vic. Takze pokud mate 4 draty na cidle je to ventilator ktery vhani vzduch do cidla teploty a cidlo teploty.

Pokud mate dratu 6 mate i vlhkomer.

Prečítaj si to po sebe ešte raz a pri tom ako si protirečíš ťa prejde smiech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď som bol na dia v Peugeote, tak isto im vyhadzovalo poruchu snímača vlhkosti a chlapík na to vravel že to vyhadzuje u všetkých áut a že to ani neriešia. Ako pozerám na tie obrázky tak celý ten modul vyzerá dosť zanesený od prachu, možno by ho stačilo len poriadne vyčistiť (vyfúkať). Nemôže mať tá hrubá vrstva špina na to vplyv?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se občas okna mlží ale nemusí to být tím čidlem...

vyčistil jsem ho a uvidíme a ještě zítra s HonzaZ zkusíme čidlo z jeho auta jestli bude nějaká změna v dia.... Fotky a odkaz jsem sem dal hlavně pro ostatní když už to mám v ruce :papa

jinak dík všem za nápady a připomínky proto forum existuje:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Simako, pelovy filter mas cisty? ked sa rosia okna mozu byt dva dovody. Bud ti nechladi klima (klima vysusuje a prave pri ofuku okien sa zapina) alebo mas vnutorny okruh zapnuty no a do tretice ten kabinovy filter.

to cidlo vlhkosti neumyvajte benzinom a podobnymi vecami, lebo na tom je jemna vrstvicka takeho povlaku ktora robi zo seba vodivu vrstvu na tom plosaciku na ktorom je nanesena. Ked to zmyjes cidlo bude nepouzitelne. Da sa to vymenit, je len otazkou aky odpor ma to cidlo vlhkosti. idealne zmerat u niekoho kto ho ma v poriadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...