Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Vstřiky 407 2,0 HDi

vrtulnik76

Recommended Posts

Jaký máš přesně problém?

Ptám se proto, že mně taky jeden servis oznámil nutnost výměny všech 4 vstřiků (repase cca za 4000,- bez DPH/ks) a druhý servis mi oznámil, že podle něj a výsledků ze stolice mám všechny vstřiky O.K. (první servis také posílal vstřiky na stolici ...).

Můj problém byl nakonec úplně jinde (prasklý píst) a po výměně motoru auto jede se starýma vstřikama úplně normálně.

Možná bych tedy nechal vstřiky ještě zkontrolovat někde jinde, ona výměna vstřiků je fakt celkem raketa.

[upravil dne 25/9/2010 od Medvěd]

No auto furt kouři i po odstranění Fapu ale tahne krásně a jede ok i motor ale spotřeba je hrozná město kolem 9.2 zatim sem mimo mesto moc nebyl ale pokud jedu mimo 15 Km po rychlostni komunikaci stahne se to na 7.1 tak nevim proc to furt kouri mam udelany vsechny filtry a palivak taky olej novej a do striku olej nejde a ani nikde na motoru neni videt prusak oleje tak uz jedine ty střiky ze sou zaneseny tankuju jen Shell nebo OMW

• 2 weeks later...

Zdravím,

poslední dobou pozoruju při jízdě, kdy motor běží v rozsahu 1800-2000 ot/min (pod plynem) jemné vibrace, jakousi nepravidelnost chodu motoru. Jak když je to pod otáčkama. Jakmile to přejde přes 2000, naběhne známý zátah turba a už je to lepší. Při volnoběhu je klid. Je to jen v tomto rozsahu. Běžně držím za jízdy motor nad 2000 (je to malý objem motoru), ale nafťák by si měl v pohodě poradit i s tímto spektrem otáček. Nejedná se mi o zátah turba, to naskočí jak jsme zvyklí.

Myslíte si, že jsou to přicpané vstřiky?

• 3 weeks later...

ja mám zasa taký problém, že keď idem konštantnou rýchlosťou na nízkych otáčkach a pridám plyn motor akoby trhne (ako keby prestal ťahať a potom zrýchli) .. niekde som dostal typ že by to mohol byť vstrekovač. Čo vy na to?

Ešte mám jeden problém, ktorý by mohol súvisieť s týmto. Teraz keď sa ochladilo keď ráno naštartujem tak na voľnobeh počuť taký nepravideľných chod motora ako kedy jeden valec dusilo. Minulú zimu sa mi dokonca stalo, že mi to pár krát chytilo iba na 3 valce. Diagnostika mi nepovedala nič, vraj by sa tá chyba musela prejaviť priamo pri diagnostike.

grage mas pocit ze ta nikto hompala v aute???tak slabo???ja som bol u chlapcov a oni mi napichli auto na komp a merali hodnoty a hovorili ze to je ok...a tiez mam pocit akoby sa auto kyvalo...

dalej mam otazky ohladom toho ultrazvuku: 1- kedy to je dobre robit

2-,naco to je dobre,

3- kolko evriciek to stoji?

4- okoli Topolcian?

DAKUJEM