Jump to content
  • Aktuální cíle darů

2.7HDI AM6 vibrace

Agrafik

Recommended Posts

Ahoj,

tento týden jsem měl možnost projet se s 407 2.7 s 6stup. automatem. Při rozjezdech mě překvapily citelné vibrace z přední části. To na 1 i 2 stupeň, možná i na 3. S otáčkami motoru nad 2000-2500? se to ztrácelo. Na vyšší stupně vše v klídku. Při lehkém rozjezdu byly vibrace male. U plného plynu jsem si nevšim, protože to vypálilo dopředu. Dle prodejce je to normální u takhle velkých motorů. Měli tam i 607 a ta to údajně dělá taky. Převodovka řadila a rozjížděla se perfektně. Co si o tom myslíte?

Dívám se ,že máš asi to samé, Kdyby to byl disk ,nebo guma tak by to dělalo pořad, tam to dělalo jen při akceleraci. Při ustálené rychlosti ne. Do 130 pohoda. Víc jsem nejel. A za těch 30 minut toho člověk moc nezjistí. Ještě nejaký nápad. Nebo zkušenost. Mě třeba napadl ten automat.

Byl jsem se tam ještě jednou podívat a na straně řidiče je jeden silentblok takový divný. Moc se v tom nevyznam, ale je na bocích krytý? takovými placatymi vroubkovanými gumami (čtvercové výřezy) a ty šly normálně na obou stranách trochu otáčet na obě strany? Šahal jsem tam jen rukama, vidět na to moc není. Jak vlastně mají ty silentbloky vypadat a kde vlastně jsou. Díky.

Byl jsem se tam ještě jednou podívat a na straně řidiče je jeden silentblok takový divný. Moc se v tom nevyznam, ale je na bocích krytý? takovými placatymi vroubkovanými gumami (čtvercové výřezy) a ty šly normálně na obou stranách trochu otáčet na obě strany? Šahal jsem tam jen rukama, vidět na to moc není. Jak vlastně mají ty silentbloky vypadat a kde vlastně jsou. Díky.