Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Podzimni prohlidka Peugeot

MaP

Recommended Posts

Zdravim.

Nebyl ste uz nekdo na teto prohlidce co ted Peugeot nabizi. Za 290,- Kc a zdarma k tomu lekarnicku. Nevite co je soucasti te prohlidky, jestli to ma vubec smysl. Kdyz jim treba reknu, ze mi neco klepe, ze by zjistili co to je a rekli kolik by to stalo a podobne?

Diky za nazory.

Cus, ja o ni take premyslim - byl jsem u Domanskeho na te jarni. Stejne si ale myslim, ze to bude radoby vizualni kontrola auta zvenku a pak se Ti tam pokusi najit neco, na cem by mohli vydelat - ta lekarnicka podle nove vyhlasky sama o sobe aspon 200-300 stoji takze to by se jim nevyplatilo. Me tam nasli na jare par drobnosti a kdyz jsem souhlasil at to daj do cajku platil jsem pak nakonec misto 290 asi 800 a odnesl jsem si tu jejich uzasnou slevovou knizku na \"az -20%\" dolu z cen vybranych dilu ... Nemusim asi podotykat ze jsem to za cely rok nevyuzil .... :myslim

7000,- ??? :D to sis tam ale nechal pri te prilezitosti vymenit hafo dalsich veci ne ? me teda zkontrolovali vse to co pise vyse MaP + jsem potreboval dopnit olej a vycistit (nebo vymenit uz nevim) jednu trysku ostrikovace predniho skla jo a opravit kabelaz vepredu u svetla ... tot myslim vse a jak rikam 800,- .. no .. moc na me nevydelali smejdi ale snazili se :D

ozzy56 : no tak az naivni nejsem ;) ale v cene ty jarni nebyla lekarnicka a mam navic dojem ze tech nabizenych 290,- bylo bez DPH (coz se mimochodem nesmi pokud vim neuvadet koncovou cenu pro spotrebitele ..) a mel to za necelou pulhodku prohlidly .. to by odpovidalo cenove ze jo ...

tech 290 ,- je samozřejmě s dph

Tak to mám buď sklerózu nebo mě natáhli .. no to je fuk ... Jistě tak snad se nenecháme do něčeho vmanipulovat, že jo. Ale to by jim šlo jen tak mimochodem .. některým

• 2 weeks later...

tak sem na te prohlidce nakonec byl...zkontrolovali svetla a nastavili, brzdy, tlumice atd a pri te prilozistosti zjistili ze je potreba vymenit tycky stabilizatoru, obe ojnicky (tukalo mi to pri prejizedeni nerovnosti), tak sem s tim souhlasil. Sice jedna ojnicka vysla asi na 800 Kc (vim, neorigo sou urcite levnejsi),ale kdyz uz to tam bylo tak sem to nechal udelat a mam co se tyce klepani zpredu klid....:)...

jinak pak na fakture bylo krom opravy i zminena servisni prohlidka vcetne lekarnicky (jako jedna polozka),ale v kolonce cena bez DPH....

tak jsem tam byl taky (V-Group Litoměřice)...součástí prohlídky je kontrola 21 bodů...(olej, kapaliny, brzdy , tlumiče, výfuk.......klakson:D)...nechal jsem si zkontrolovat ještě kompresor a zavěšení motoru a nechal jsem tam 400,- ....nicméně našli i něco víc, o čem jsem věděl a záměrně jim to neřekl:aut........má někdo představu,na kolik může přijít výměna silentbloku,kotoučů (vzadu bez ložisek),výfuku a klínového řemene?

...při zatažení ruční brzdy a vystoupení auto vzadu vrže...prý s tím nic neudělají, že za to mohou jehlová ložiska a pomůže leda navrtání maznic přesně v místě vrzání nebo repase nápravy za cca 6000,- bez DPH :blablabla u P309 z roku 1993 jsem to chápal (tam jsem maznice navrtal a bylo to v poho), ale u tohodle auta jsem netušil, že to není dořešený:(

[upravil dne 7/10/10 od milhaus]

tak já jsem byl včera na prohlídce v Peugeotu u Samohýla ve Zlíně, nic mi nenašli, nic jsem neplatil ( 1 Kč ) a lékárničku mi dali zadarmo, takže já jsem spokojen a všem ze Zlína a blízkého okolí to vřele doporučuju :roker

[upravil dne 7.10.2010 od Honimír]

[upravil dne 7.10.2010 od Honimír]