Jump to content
  • Aktuální cíle darů

tak mě naborala blondynka teda dvě

Michael coupé

Recommended Posts

tak dnes jsem dojel domu,zaparkuju na parkovisti,jdu s malou domu,pak si hrat atd... potom chci odjed a manželka našla za stšračem papírek s SPZ ,peugeot 306 kombi,čas 15:15 tak si říkam co to znamená a manželka říka pojd se podívat za spolujezdcem vzaný dvře,bok,pod nadrží,sedřená elektron,sedřený a prasklý zadní nárazník a co teď .

Volal jsem na policii,ty dojely do 3 minut (nečekaně :-) ) a za zady mi najednou stojí pán a říká : to jsem tam dal já ten papírek,pry dvě blondýny (mladší a starší) a říká,jdu po chodníku a vidim tu mladou jak vyjíždí najednou drhnutí a houpalo se Vám auto,ta mladá přidala vycouvala,pak vylezla za volant sedla ta stará a odjeli :-)

no otázko je jestli je někdo schopný mi poslat ceny elektronu a zadního nárazníku,zbytek asi pujde opravit,díky.

Není tu někdo kdo bydlí v Litvínově nejlépe ulice k Loučám,tam totiž bydlí majitel vozidla?

Peugeoťáci sobě :D

Ideální bude, když ti to pán ještě dosvědčí, a dotyčné to nenahlásej - pak totiž vůči nim pojišťovna bude uplatňovat regres. Aspoň si to ty krávy budou pamatovat. Škodu je třeba aby zhodnotil likvidátor pojišťovny, podle mě to 50tis bude.

Na té fotce není nic vidět.

Ale je to tak - lakování asi 3000 za díl plus dejme tomu 1000 za tmelení. Takže celkem 8000.

Nárazník by se dal svařit plastem, za 500.

Guma nárazníku je poškozená? Tak novou.

Kolo - podle rozsahu - tady mi pískovali a lakovali kola, asi 1500 za jedno.

Výsledek vyhledávání Vytisknout

Zobrazené informace vyhovují zadaným údajům:

Datum dopravní nehody: 21.9.2010 Stát dopravní nehody: CZ (Česká Republika)

MPZ vozu škůdce: CZ (Česká Republika) Registrační značka (SPZ) vozu škůdce: 2U78099

Pojistitel vozu škůdce: Wüstenrot Pojišťovna A.S. Stát bydliště / sídla poškozeného: CZ (Česká Republika)

Pro Vámi uvedené vozidlo k zadanému datu dopravní nehody byla v databázi ČKP nalezena smlouva pojištění odpovědnosti z provozu vozidla u:

WÜSTENROT POJIŠŤOVNA A.S.

NA HŘEBENECH II 1718/8, 140 23 PRAHA 4,

tel.: 800 225 555,

fax: 257 092 580,

e-mail: kontakt@wuestenrot.cz,

WWW: http://www.wuestenrot.cz

Číslo smlouvy: 3060071621

V dané věci se dále obraťte na výše zobrazeného pojistitele.

_Nahlášeno znamená ohlášeno na pojištovnu,čekám na tel.z pojištovny na domluvení prohlídky likvidátora,opravu zadám ofiko do servisu na fakturu,to jak píše P607olda by jsem řešil pokud by se nenašel vyník,ale když sou to takové sv.ne a ujely,tak normálně do autorizaku,elektron má rejpance jak blázen,tak novej , dvěře půjdou opravit,lišta dveří - podrápaná,tak novou,bok - se musí opravit a nárazník je prasklej,lišta podrápaná,tak vše nové.

jj,to vím,obecnou cenu auta znám a na výměnu nárazníku,nějaké té lišty a alu kola to stačí :-D ale díky za upozornění

Nejde mi o to nechat si opravit půlku auta,ale pokud se nekdo zachova,tak,že ujede a s.re na tebe,tak na ně taky seru,proc si nechavat naraznik flastrovat a hledat levnejsi varianty?

Ven to tak,brachu min. tyden malem sestrelil frajer,nedal mu prednost a bracha aby to do nej neflak to vzal na obrobník a narazil si elektron a prorazil vanu,manik co po te vedlejsi letel jako debil se neobtezoval ani zastavit.Co teď auto na kaši a vyník nikde,tak se zavolala policie dala se spz a kde dneska sehnat vanu na bmw325?Bracha pak za dva dny toho kluka sehnal,že teda ať mu koupí na vrakárně tu vanu a da litr na opravu kola,maník se cukal,tak se to dořešilo přes policajty vana se objednala z BMW ,že to bylo za ránu nemusím psát a kolo se vyměnilo za nové + pokuta od policajtů :-) jj,když je někdo de.il

[upravil dne 22/9/10 od Michael coupé]