Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Dodělání senzoru deště

Guest Chozeluizskuner

Recommended Posts

Guest Chozeluizskuner

Už se to tu jednou řešilo.vím. ale nikde to nemůžu najít.nechal sem si vyměnit čenlí sklo a dal sem si tam senzor.viz foto.jen na to nemám přípravu.podle schématu je mi jasný,že jeden drát vede na kostru.druhý do pojistkové skříně.a třetí do bsi.jen nechápu když si seženu konektor na jaké piny co připojit.jak už u senzoru tak u bsi a pojistkové skříně.Poradili by jste mi pls?Palubák sem díky vaší pomoci zvládnul a veřím že s vaší radou zvládnu i toto.předem všem děkuji za rady

post-25291-14109612853845_thumb.jpg

Guest Chozeluizskuner
nedá se z něčeho použíti , já třeba na PP použil ze starýho počítače ale pokud nemáš zkus to zde http://www.emo.cz/kontakty.html

KLIDNĚ HO VYROBIM,POUŽIJU JINEJ jen je tam šest pinů a já potřebuju tři a nevim kterej je kterej.na origu je to popsaný číslama :( kdybych aspon věděl kterej pin je kterej.potřebuji piny 1,3,5

Guest Chozeluizskuner
nejsem si jist zkus OK406 zda jej konektor nemá,, má nějakou elektriku čili kabely z 406

napsal sem mu.ale má starej model ne? zapokus to stojí a bydlí nejspíš v tejně podle statusu.to je kousek..uvidíme :)

• 5 weeks later...
Guest Chozeluizskuner

Tak dneska sem uspěšně zapojil senzor... už jen na DIA aby mi potvrdil na BSI senzor a bude to v cajku...práce cca na hodinu.největší sraní bylo nacpat kabel do pojistkové skříně pač ta skříňka nejde pořídně vytáhnout.. ale proud mi do toho jde v bsi je taky doufám kontakt.:aut