Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Info o Vasich autech primo od vyrobce (info z VIN kódu)


buml

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: janou

Chcel by som poprosiť o informácie o mojom aute - 407 sw. Vzhladom na to že nám dva vadné vstrekovače chcel by som vediet niečo o pravej histórii auta. Tu je moje vin VF36E9HZC21325594.Ďakujem

no asi stím jezdilo nejake prase , pač v 50 tisicich km tam měnily turbo , kolik máš najeto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak nevím co jsem zadal špatně,ale mě doteď na email nic nedošlo a pokud na service box najedu a zadám aby mi zapomenuté přihlašovací údaje poslali na mail a odkliknu to -zobrazí se že to bylo odesláno ale stejně nic nedorazí na můj mail.Tak fakt nevím kde se stala chyba....A když jsem se chtěl znovu registrovat se stejnými údaji,tak mi to napsalo že účet pro tento email již existuje.Poradíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TBK:Tak jsem to teď zkoušel a nejde mi to ani s těmi údaji co jsi mi napsal-píše to špatně zadané heslo...Jinak chtěl jsem se na to podívat jen informativně-objednávat jsem nic nechtěl.Měl jsem zájem si tam zadat VINko a zjistit o svém autě co třeba nevím.Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: paulina

Zdravím chlapi můžete se mi podívat na moji 307

Peuget Vin číslo: VF33E9HXC

Peugeot 1,6 Hdi, 66

Dík za info.

V tom VIN čísle ti chybí těch tuším 8 nejdůležitějších číslic na konci. Podle tohoto ti nikdo nic konkrétního neřekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...