Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Info o Vasich autech primo od vyrobce (info z VIN kódu)


buml

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Mám už dávno s týmito stránkami kontakt.Zisťujem tu súčiastky ich katalógové číslo,

tvar a podobne.Ohromná vec.Iba cenu v košíku mi to udáva asi s prácou,lebo sú to

strašné ceny.Je v tom nejaký fígel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Diesel

Mám už dávno s týmito stránkami kontakt.Zisťujem tu súčiastky ich katalógové číslo,

tvar a podobne.Ohromná vec.Iba cenu v košíku mi to udáva asi s prácou,lebo sú to

strašné ceny.Je v tom nejaký fígel?

To nebude s prácou.:D Originál je hold originál. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele, treba maticka na svody = 150kc a potrebujes jich 10 (tedy ja) no a je to v podstate trochu jina obycejna maticka M8:)

nebo sroub, ktery drzi turbo na svodech a pak dal vyfuk... celkem 9 ks pri cene 680/ks (sroub M8x25-30) takze tak...

original je holt original, jak uz tady zaznelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netáraj hovadiny.Môžu brzdové čeluste stáť tolko?Iba snáď na raketoplán.Tak nemudruj prosim ťa.

Na zoradenie true 5 068,16 EUR

Referenčné číslo Názov Množstvo Cena bez DPH Cena s DPH CELKOVA s DPH Výber

00004241K3 SUSTAVA 4 KRUZK 4 258,96 EUR 5 068,16 EUR 5 068,16 EUR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Diesel

Netáraj hovadiny.Môžu brzdové čeluste stáť tolko?Iba snáď na raketoplán.Tak nemudruj prosim ťa.

Na zoradenie true 5 068,16 EUR

Referenčné číslo Názov Množstvo Cena bez DPH Cena s DPH CELKOVA s DPH Výber

00004241K3 SUSTAVA 4 KRUZK 4 258,96 EUR 5 068,16 EUR 5 068,16 EUR

hele sklidni slovnik , ceny jsou dané Peugeotem a pokud se ti to nelíbí tak si kup felícii nebo zkus druhovýrobu ale oté pochybuji že to umí o poznání levněji.

edit: hod sem Vin a řekni co schaniš ,zjistim ti ty ceny

[upravil dne 17/4/08 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Diesel

Netáraj hovadiny.Môžu brzdové čeluste stáť tolko?Iba snáď na raketoplán.Tak nemudruj prosim ťa.

Na zoradenie true 5 068,16 EUR

Referenčné číslo Názov Množstvo Cena bez DPH Cena s DPH CELKOVA s DPH Výber

00004241K3 SUSTAVA 4 KRUZK 4 258,96 EUR 5 068,16 EUR 5 068,16 EUR

O tých cenách je tam niekde napísané že sú to maximálne odporúčané ceny. Našťastie sa ich predajcovia nedržia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudem už ďalej na túto tému debatovať.Mám kontakt v zahraničí a viem v akej asi hladine

môžu byť ceny voči našim.Musí v tom byť aj práca.Tá dobre zaplatená práca.Ale radšej končím.Pe.Tr. Katalógové číslo je 4241K3.Dík za ochotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mudry mudry mudry

00004241K3 SAD 4 SEGMENTŮ 2 564,83 CZK 3 052,15 CZK 3 052,15 CZK

tolik servicebox v cestine, mozna mate v raci pripravy na ojro uz jine cifry:D

Diesel: mozna nejaka nekompatibilita mezi zidli a klobasnici :) ty hovadino :)

Pri prepoctu mi to sice na 5tacu SK nevychazi, ale co ja vim, jaky ma PEU sk marze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info.Verte mne to udáva takéto ceny.Sú v eurách,čo nič nemá spoločné s tým z čoho vy si robíte prdel - myslím tým zavedenie eura v SR :papa.Aj na vás príde rada.Radšej poraďte ako to z toho serviceboxu dostať v real cenách.Bratia Slováci nikto??:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to tiež ukázalo 5068 EUR. Takže to vyzerá na nedorozumenie na portáli. Zrejme tá cena má byť v SKK. Potom by to približne sedelo s CZK.

Pozrel som súčiastku 212817. Je to plastová spojka na spojkové lanko a spojkový pedál. Na portáli je cena 263,5 EUR. Pred pol rokom som ju kupoval priamo v Peugeote a platil som niečo tesne cez 200 SKK. Je to pol roka, nepamätám sa presne, no určite to nebolo v tisícoch ako to vychádza prepočtom na z uvedenej ceny v EUR.

[upravil dne 17/4/08 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neprijde mi, ze by 3000CZK bylo 5000SKK, to bych asi radeji presidlil na SVK :)

Ja vim,ze na nas s € dojde, ale myslim, ze Slovaci si se zavedenim trosku nabehnou... nejsemtedy ekonom, ale vsude, kam se € zavadelo se nasledne zvedaly ceny...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Diesel

Díky za info.Verte mne to udáva takéto ceny.Sú v eurách,čo nič nemá spoločné s tým z čoho vy si robíte prdel - myslím tým zavedenie eura v SR :papa.Aj na vás príde rada.Radšej poraďte ako to z toho serviceboxu dostať v real cenách.Bratia Slováci nikto??:)

nozkus si to dat do cestiny a pak prepocitej kurzem-dostanes cca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: voštík

Původně zaslal: Diesel

Díky za info.Verte mne to udáva takéto ceny.Sú v eurách,čo nič nemá spoločné s tým z čoho vy si robíte prdel - myslím tým zavedenie eura v SR :papa.Aj na vás príde rada.Radšej poraďte ako to z toho serviceboxu dostať v real cenách.Bratia Slováci nikto??:)

nozkus si to dat do cestiny a pak prepocitej kurzem-dostanes cca

Nemusíš. Na portáli je uvedeá cena v EUR, ale má to byť v SKK. Čísla sú dobre.

[upravil dne 17/4/08 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...