Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Info o Vasich autech primo od vyrobce (info z VIN kódu)


buml

Recommended Posts

Původně zaslal: MJSytic

Tak už jsem to zjistil ... Nepustí to FireWall:( ... Přes čistý ADSLko, co tu máme to běhá:aut

Takže sorry:mad::aut

jj u me to ma taky souvislost s proxy serverem, kterej ty obrazky nepusti, nevim proc, ale Mozilla to resi, tam se zobrazuje vsechno korektne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MartinR

Mě se to spustilo, ale chce to kačky resp. Euroše.

je tam i neplacena sekce, ve ktery jsou prave katalog ND a charakteristiky vozidla po zadani VIN kodu, nesmis chodit do placene sekce, tam to pak chce predplatne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: PaloLM

mám otázku - keď ste porovnali údaje výrobcu s autom, tak to všetko súhlasilo? ja mán napr. nezrovnalosť v tom, že podľa výrobcu mám vzadu bubnové brzdy a v skutočnosti mám kotúčové:myslim

pokud jsem porovnával tak jsem se shodl na 100%,ale nyní mám něco dodělané navíc.

Pokud nesouhlasí tak předešlý majitel nedělal změny či upravy na autě??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PaloLM

mám otázku - keď ste porovnali údaje výrobcu s autom, tak to všetko súhlasilo? ja mán napr. nezrovnalosť v tom, že podľa výrobcu mám vzadu bubnové brzdy a v skutočnosti mám kotúčové:myslim

no u 110tky bych teda ocekaval ty kotouce:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PaloLM

no tak aby som to uviedol na pravú mieru: v českej aj slovenskej verzii sú vzadu bubnové, v anglickej verzii vzadu aj v predu kotúčové, takže súdruhovia z F sa nezmýlili, len predklad je zle urobený:myslim:myslim

a kdyz zajedes primo na katalog ND tak ti hlasi kotouce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi zmeniť sa to nedá, mne prišlo prihlasovacie asi tak do 1 minúty, čiže z toho usudzujem, že v servisbox je nejaký automat na odpovedanie, ktorý je naprogramovaný na túto činnosť, možno sa mýlim, nie som odborník v danej problematiku :myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jako základní info bez přílišné záruky je to dobrý. Ale... Podle těchhle stránek by moje 306 vůbec neměla mít rádio, a přitom výbava XR origo rádia měla. Jednu mou 205 to vůbec nevzalo (asi protože je ročník 1986 - zřejmě to VINka starší 20 let nebere). Mou druhou 205 ročník 1988 to vzalo, ale třeba základních informací není mnoho - hle (a to je všechno rozklikané):

post-0-14109597295069_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keď si otvoríš servisbox tak hneď v 1.časti kde je modelová rada je riadok č.APV/PR a za 5 miestnym číslom je 2 miestne číslo to je kód výrobného závodu. hnusoba na fóre umiestnil zoznam všetkých výrobných závodov tak to pohľadaj, mne sa to nechce hľadať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NAzdar vsetci.

Zaregistroval som sa tam ako sukromna osoba, prihlasil som sa pod kodom a heslo ktore mi poslali mailom,ale nic si nemozem pozerat, dokonca aj v rubrike bezplatne sluzby pri volbe akejkolvek polozky trebars nahradne diely ma to vrati spat ze si mam predplatit platene sluzby. Bud nieco robim zle alebo si tam robia srandu. Skuste mi niekto poradit co s tym

Původně zaslal: buml

Pro vsechny, kdo shani informace o svem Peugeotim auti, automobilka pripravila webovou aplikaci nazvanou service box, kde se vsichni dozvedi vybavu, cisla motoru, prevodovek a v neposledni rade i kompletni seznam nahradnich dilu i s jejich grafickym vyobrazenim.

Tato sluzba je v zakladni verzi zdarma a staci se jen zaregistrovat;)

S E R V I C E B O X

Verim, ze zde naleznete odpovedi na spoustu otazek a mozna i to co jste vlastne vubec nehledali:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...