Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Info o Vasich autech primo od vyrobce (info z VIN kódu)


buml

Recommended Posts

Pro vsechny, kdo shani informace o svem Peugeotim auti, automobilka pripravila webovou aplikaci nazvanou service box, kde se vsichni dozvedi vybavu, cisla motoru, prevodovek a v neposledni rade i kompletni seznam nahradnich dilu i s jejich grafickym vyobrazenim.

Tato sluzba je v zakladni verzi zdarma a staci se jen zaregistrovat;)

S E R V I C E B O X

Verim, ze zde naleznete odpovedi na spoustu otazek a mozna i to co jste vlastne vubec nehledali:D

[upravil dne 31/1/2009 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

len jedna otazka.je to ta ista stranka co tu bola uz tolko krat preberana?

edit: alebo su tam nejake zmeny?

[upravil dne 29.11.07 jozefsv]

je to furt ta sama, ale stale se opakuji otazky ktere tato aplikace odpoví. poprosil sem Kurta aby to bylo stale nahore a tudíž všem na očích;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PaloLM

mám ale jednu otázku, možno blbú:

mne sa to otvorí v anglickom jazyku - anglicky neviem, je možný aj iný jazyk ako anglický?

Z jazyků je tam na výběr cca ze čtyřiceti:myslim??? Pokud klikneš na odkaz, první okno je výběr jazyka:super

[upravil dne 29.11.07 Supersonic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u této "aplikace", tak mám dotaz ... Již od začátku, co jí používám, tak se mi takhle blbě zobrazuje (viz obr.) Když už se mi povede někdy najít nějakej ten díl, tak se mi obrázek otevře a "nákres" vidím ... Co mi chybí v NB, aby mi to šlapalo normálně?:myslim

post-0-14109597280778_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Když už jsme u této "aplikace", tak mám dotaz ... Již od začátku, co jí používám, tak se mi takhle blbě zobrazuje (viz obr.) Když už se mi povede někdy najít nějakej ten díl, tak se mi obrázek otevře a "nákres" vidím ... Co mi chybí v NB, aby mi to šlapalo normálně?:myslim

me to takhle blbne v MyIE2 a v MS IE 6.0 taky, pokud stranky otevru v Mozzile, bez problemu se vse zobrazuje :D Patral jsem po tom, doinstalovaval ruzne pluginy, ale bez vysledku, otviram to v Mozzile ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

@MJ: Koukám na to, obrázky sou obyčejný jpegy a gify, nic co by prohlížeč neměl bez problémů zobrazit. Možná javascript že ti blbne? Zkusil bych nainstalovat aktuální verzi: http://www.java.com/en/download/manual.jsp

Tak přeinstalováno a nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: MJSytic

Když už jsme u této "aplikace", tak mám dotaz ... Již od začátku, co jí používám, tak se mi takhle blbě zobrazuje (viz obr.) Když už se mi povede někdy najít nějakej ten díl, tak se mi obrázek otevře a "nákres" vidím ... Co mi chybí v NB, aby mi to šlapalo normálně?:myslim

me to takhle blbne v MyIE2 a v MS IE 6.0 taky, pokud stranky otevru v Mozzile, bez problemu se vse zobrazuje :D Patral jsem po tom, doinstalovaval ruzne pluginy, ale bez vysledku, otviram to v Mozzile ;)

Nemám :aut

A co Exporer 7? Tam už to jde???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

A co Exporer 7? Tam už to jde???

Normálně to chodí i v IE 6. Hned na úvodu stránek se píše ta klasická trapná hláška "Optimalizováno pro IE5 a vyšší" :aut

Nepoužíváš nějakej soft na blokování reklam, bo tak něco v tom smyslu?

Zkusil bych stránku přidat mezi bezpečný weby, případně někam do výjimek z blokování, atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...