Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Příští pražský minisraz


Příští pražský minisraz  

  1. 1. Příští pražský minisraz

    • Restaurace Radnice http://www.hospudkanaradnici.cz
      8
    • reataurace Klid po práci http://www.klidpopraci.cz
      2

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Jsme v polovině září a protože je potřeba co nejdříve rezervovat místa pro náš další minisraz (vychází na 7. 10.) a protože jsme minulý měsíc vyzkoušeli novou hospodu, byl bych rád, kdyby účastníci srazu do 23. 9. rozhodli, kde mám místa rezervovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Džbán zkoušet nebudeme? Jak posledně říkal John, že se mu ozvali, že tam mají nového provozovatele...

Pokud ne, jsem jednoznačně za Radnici, v Klidu bylo mizerné jídlo za stejnou cenu jako u Radnice, kde vaří nesrovnatelně lépe, a ještě k tomu tam místo klidu bude opět ta řvoucí banda vedle, jak už někdo zjišťoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě klidně Radnice .. i když v klidu po práci mila obsluha.. ale ta skupinka která tam byla a hrála cashflow bych nemusel znovu vidět...

Ad Džbán rozhodně bych to někdy zkusil.. a nebo to můžeme nechat na jarní termín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlasování se vyvíjí docela jasně, asi nemá cenu čekat až do konce mnou daného termínu a tak tedy dnes zajistím místa pro 10 - 15 lidí na Radnici.

P.S.

Ad Džbán - když jsme ho naposledy opouštěli, slyšel jsem mnoho hlasů stěžujících si na polohu (konec Prahy, kde lišky dávaj´dobrou noc) a kvalitu, která ani ve snu nekorespondovala s cenou. Ač mi poloha Džbánu nikdy nevadila, myslím si, že bude velice složité přesvědčit P. T. členy, aby tam opět začali jezdit (po té, co Radnice je v podstatě v širším centru Prahy a skvěle dostupná všemi druhy MHD - auty na sraz jezdí v podstatě už jen příměstské \"náplavy\" :P:D:mrk:D:myslim:D :D :D).

[upravil dne 22/9/2010 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...