Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Muzu jezdit s prasklym vyfukem?


h4wk3y

Recommended Posts

Ahoj, mam dotaz... takhle si jedu a najednou hoodne divnej \"tuningovej\" zvuk.... nejspis nekde povolil vyfuk, ale nekde je to slyset v prostoru za motorem (u nohou spolujezdce).... bohuzel nejsem doma a potrebuju s tim dojet....

Chci se zeptat, muzu s tim najet cca 200km?

Diky... nerad bych si podpalil ventily nebo neco takoveho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně když prdnul vejfuk těsně před katíkem a zbytek troub tam visel jak zvadlej ... tak výkon byl pořád stejnej nebo malilinko lepší ale spotřeba byla znatelně nižší, protože kouř letěl ven přímo a ne přes ty různý dusítka co jsou v potrubí. Až na ten turbo rallye zvuk kterej se k vanu moc nehodí to bylo ježdění ok :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za rady...

zatim to neni tak hrozny, rozhodne ne na policajty, jen kdyz nekde potrebuju rychle predjet a poradne na to dupnu, tak to je vice slyset a kdyz brzdim motorem, tak to je take vic slyset, ale myslim, ze rozhodne to na pokutu neni...

Diky za rady...

Opravit si to snad dokazu sam.... jen tam bude asi pekne blbej pristup.... protoze tam pomalu neni ani videt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm.. tak je to horsi, nez jsem cekal...

uplne upadla trubka vyfuku za tim vlnovcem nebo jak se tomu rika, jak je za nim potom katalyzator a pak mam jeste dirky ve svaru za katikem...

no zkusim, jestli to nepujde jeste nejak zavarit, protoze co jsem koukal, tak v kellym za 5600,- a to je docela darda...

Jinak diky za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial iba ten vlnovec co hovoris,da sa kupit univerzalny a iba vymenit a navarit,uni moze stat asi 300cz.pokial dierka na kat a nieje rosipany tak to daj zavarit,zbytocne kupovat novy pokial sa to da opravit,ale to byb trebalo pozriet,lebo z pisania je to tazke povedat v akom je to stave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamos jezdik s prasklym vyfukem (seat toledo) tak dlouho, az mu na zulovych kostkach spadnul na silnici a zapichnul se mezi kostky a zohejbal se a rozlamal se. A jeste mu to promacklo podlahu. Rekl jsem mu na to, ze mohl dopadnout i hur. Treba dira v nadrzi, rozbitej zadni naraznik....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...