Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Poděkování


Recommended Posts

také se přidávám kpodekování s hančou za super srazík a suprovou zabavu není co vytknout orijenták super počásko taky hlavní podekovaní organizatorum a všem co se na nem podíleli a jak píšě paul jane jen škoda že to tak rychle uteklo :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:super:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se připojuji k poděkování za super připravený srazík a luxusní orienťák, byt sem sázel, že ho vyhraji páč jsem k spoluučasti ukecal Neona, kterej ani nechtěl na orientak vyrazit . Bohužel Neon neměl svůj den, ale i tak jsme skončily pátý. (prostě to svádím na Neonka :D:D:D)

Také děkuji za pomoc Schreekovým a Mirasccovým při přípravě Eltona na odvoz do blázince :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také děkujeme organizátorům za srázek :super

Díky tomu jsem se po dlouhé době podíval na rodiště mé maminky a na místa kde jsem o prázdninách trávil část svého dětství.

S Kubíkem jsme se poprvé umístily na \"bedně\" (3.místo) a jsme z toho nadšeni :super

Kubík šel spát i s tím velkým lvíčkem :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se připojuji k poděkování za super připravený srazík a luxusní orienťák, byt sem sázel, že ho vyhraji páč jsem k spoluučasti ukecal Neona, kterej ani nechtěl na orientak vyrazit . Bohužel Neon neměl svůj den, ale i tak jsme skončily pátý. (prostě to svádím na Neonka :D:D:D)

Také děkuji za pomoc Schreekovým a Mirasccovým při přípravě Eltona na odvoz do blázince :D:D:D

A to at je Elton rád že sem tam nebyl já nebo pp205 s dia.....to by to asi dopadlo uplně jinak.......:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...