Jump to content
Sign in to follow this  
elton

Poděkování

Recommended Posts

Chtěl bych pděkovat organizátorům za super srazík, pěkný orienťák a skvělou zábavu. A Pe.trovy, že jsem málem dostal schizofrenii a infarkt:D

Dekuji organizatorum a vsem co se na srazu podileli za super vikend moc jsme si to uzili a melo to asi jen jednu vadu a tu ze to jako vzdy uteklo jako voda. Diky diky diky a jeste jednou diky na pristim srazu CAU

také se přidávám kpodekování s hančou za super srazík a suprovou zabavu není co vytknout orijenták super počásko taky hlavní podekovaní organizatorum a všem co se na nem podíleli a jak píšě paul jane jen škoda že to tak rychle uteklo :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:super:super:super:super

Chtěl bych pděkovat organizátorům za super srazík, pěkný orienťák a skvělou zábavu. A Pe.trovy, že jsem málem dostal schizofrenii a infarkt:D

:D:D

take se pripojuji k podekovani, orientak byl moc pekny - krasne vyhledy, super pocasi, neotrele souteze (i kdyz nektere hadanky daly zabrat), proste vyborna zabava !

Také se připojuji k poděkování za super připravený srazík a luxusní orienťák, byt sem sázel, že ho vyhraji páč jsem k spoluučasti ukecal Neona, kterej ani nechtěl na orientak vyrazit . Bohužel Neon neměl svůj den, ale i tak jsme skončily pátý. (prostě to svádím na Neonka :D:D:D)

Také děkuji za pomoc Schreekovým a Mirasccovým při přípravě Eltona na odvoz do blázince :D:D:D

Díky, bylo to moc fajn, tento kraj je srazy neokoukán a řekl bych, že nám má ještě hodně co nabídnout. I přes bezmála 370 km (dohromady najeto přes 930) se opět potvrdilo, že každý sraz stojí za to :)

Také děkujeme organizátorům za srázek :super

Díky tomu jsem se po dlouhé době podíval na rodiště mé maminky a na místa kde jsem o prázdninách trávil část svého dětství.

S Kubíkem jsme se poprvé umístily na \"bedně\" (3.místo) a jsme z toho nadšeni :super

Kubík šel spát i s tím velkým lvíčkem :D:papa

Taky s Davem_k děkujeme Radce a spol. a Blanenšťákům za krásně strávený víkend, počasí taky vyšlo na 1*. Včera jsem nějak nebyla, já abstinent, schopná po pár skleničkách burčáku nějak psát :D:mad: .

Také se připojuji k poděkování za super připravený srazík a luxusní orienťák, byt sem sázel, že ho vyhraji páč jsem k spoluučasti ukecal Neona, kterej ani nechtěl na orientak vyrazit . Bohužel Neon neměl svůj den, ale i tak jsme skončily pátý. (prostě to svádím na Neonka :D:D:D)

Také děkuji za pomoc Schreekovým a Mirasccovým při přípravě Eltona na odvoz do blázince :D:D:D

A to at je Elton rád že sem tam nebyl já nebo pp205 s dia.....to by to asi dopadlo uplně jinak.......:D:D:D:D