Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Eshop navaseauta.cz , vlákno k diskuzi a připomínkám ... :) Začíná pomalu zima... :)


godzila.01

Recommended Posts

Ahoj přátelé :)

Momentálně pracujeme na novém shopu, bohužel náhledy zatím nejsou k dispozici, jsme ve fázi programování funkcí a tvorby designu... V plánu je spuštění testování v průběhu prosince a nová verze od ledna...

Veškeré naše návrhy a připomínky, rádi přivítáme a zohledníme při tvorbě nových stránek... .)

Toto vlákno je samozřejmě otevřeno k diskuzi a budu rád pokud mi sem něco napíšete....:super

Balíčky na slovensko posíláme běžně, ceny poštovného jsou na adrese http://shop.navaseauta.cz/ceny-postovneho/

Vše aktuální se dozvíte na poslední stránce....:super

[upravil dne 1/11/11 00:28 od godzila.01]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo je webmaster, na jakém systému e-shop běží (VirtueMart že ano)? :)

1) Když kliknu na nějaké konkrétní zboží, je přímo nad zbožím nějaý modul, který zajišťuje přehled celkového zboží, dále je tam \"Následující zboží\" a \"Zpět na přehled\". Tohle úplně dejte do prčic, lidi to nepoužívají.

2) V jednoduchosti je krása, líbí se mi, že je přehledný, ale nějak to kluci ještě barevně slaďte, ta zelená je hnus. Zkuste ji nahradit třeba oranžovou nebo podobně \"happy\" barvou.

3) Fakturační adresa-úplně vyhoďte oslovení a fax (nemusím asi ani říkat proč).

4) Validátorem jste to (zdá se) prohnali, alespoň co se CSSka týče. :)

Jinak jsem teď místo zelený vymyslel jentak od oka jinou barvu, řekl bych, že i snad hezčí, jestli chceš, pošlu Ti upravený CSSko. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za připomínky, není to VirtueMart, ale je to OXID Eshop. Co se týče vzhledu, tak ten bude jiný, na designu se teprve pracuje, to ještě nějakou chvilku potrvá.

3) Fakturační adresa-úplně vyhoďte oslovení a fax (nemusím asi ani říkat proč). --- proč ? :D ... (rýpnutí)

4) Validátorem jste to (zdá se) prohnali, alespoň co se CSSka týče. --- ano, kdyby jsi se na to podíval ráno, tak to ještě validní nebylo, ale dopoledne jsem to doopravil, má to SEO 95% (na seo-servisu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O takovém Oxid eshopu jsem ještě nikdy neslyšel. Co to oproti VM umí navíc, v čem je lepší? :myslim

3) Logika věci-jde o zbytečnost. Fax v dnešní době používá naprosté minimum lidí (což jestli sjem správně pochopil je i skupina zákazníků, na kterou chcete své zboží cílit), v drtivé většině případů se jedná o záležitost firem. Fomulář jako takový má po zákazníkovi chtít jenom ty nejdůležitější údaje, cokoliv, co je navíc, zbytečně mate.

4) Dobré, moc dobré. :super

Jinak vám kluci držím palce, ať se vám podaří e-shop pořádně rozjet. Něco takovýho mi tu vlastně i chybělo, nejsem moc velký zastánce nákupů neznačkových věcí na AK za těžké peníze. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O takovém Oxid eshopu jsem ještě nikdy neslyšel. Co to oproti VM umí navíc, v čem je lepší? :myslim

To Ti nepovím, já Joomlu a VirtueMart používá velice nerad a zrovna Virtuemart jsem nikdy nijak moc nestudoval, radši od toho ruce pryč.

OXID je poměrně jednoduchej shop se solidní možností doprogramování funkcí, ale musí tomu člověk přijít na kloub, protože používá Smarty.

4) Dobré, moc dobré. -- díky, je to moje práce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré je to.

Jen: text \"Vybírat můžete z více než 2076 položek\" je na mém monitoru špatně čitelný (černý text na tmavě zeleném podkladu).

Ikonky \"sociálních sítí\" mi přijdou na takovém webu zbytečné, ale co už - když je má každej. ;)

Po kliknutí na \"[+] zvětšit\" pod obrázkem se ukáže ta samá miniatura (tedy se nic nezvětší).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten text počtu položek bude sice na stejném místě, ale s novým designem bude samozřejmě čitelný správně.

Co se týče zvětšení a plusu - pokud máme k dispozici větší obrázek, tak se zobrazí větší. Pokud ne, tak se zobrazí pouze ten, který je k dispozici (tzn. ne vždy je to tlačítko \"něco platné\") :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...