Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 a zesilovač


Petr X

Recommended Posts

Nazdarek, mam takovej problem, chci si dat do autíka zesilovac, ale za boha jsem nemohl prijit na to, kudy ten tlustej plusovej kabel od baterky natahnout dovnitr do auta. Provedl jsem mensi prohlidku, kudy by to slo asi protahnout, ale zadnou skulinku jsem nenasel. Neprovadel jsem teda zadnou vetsi demontaz (napr. palubovky), lenost mi to nedovolila :-) Nevite nekdo, kudy by se ten kabel dal protahnout?

A nejde ani tak jen o ten zesik, chtel jsem si dat i vypinac na vetrak, abych si ho mohl rucne zapinat drive (zapina mi na 100st.)

PS: pro vtipalky - kabel myšlen jako elektrický vodič ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna by to slo takovou plastovou prepazkou co je vlevo od hlavniho brzdovyho valce ( z pohledu zepredu do motoru ) jinak to ze ti spina vetrak pri 100 je uplne normalni, me spina asi pri 105 a nic si z toho nedelam, nezapomen ze okruh chlazeni je vysokotlakej, takze v nem voda jeste pri 100 nevari. ja bych se do toho nehrabal ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Ferry

mozna by to slo takovou plastovou prepazkou co je vlevo od hlavniho brzdovyho valce ( z pohledu zepredu do motoru ) jinak to ze ti spina vetrak pri 100 je uplne normalni, me spina asi pri 105 a nic si z toho nedelam, nezapomen ze okruh chlazeni je vysokotlakej, takze v nem voda jeste pri 100 nevari. ja bych se do toho nehrabal ;):D

OK, dik, asi se na vetrak vykaslu. No jeste se na to zejtra mrknu, asi budu muset kuchnout palubku :-/ No on mi blbne i palivomer a otackomer, tak se na to asi rovnou podivam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Napsán autorem Dave_k

No pokud tam máš celoročně Fridex nebo jinou nemrzku tak ty mají stejně vyšší bod varu takže 100 vůbec nevadí.

No ted tam budu mit celorocne antifreeze, jen mam trosku strach, jak se to bude hrat v lete ... bude to totiz moje prvni leto.

Snad to bude v pohode.

Jo jinak koukam, ze se to tema pekne zmenilo :-)

Jen tak k tomu zesiku ... uz jsem tam ty kabely dostal, v ty gume za posilovacem byla dokonce dira uz udelana. Spis resim jiny dilema, fakt nevim, kam mam dat repraky, ktery maj v prumeru myslim 18 cm (ale jistej si nejsem) Plato tam chci nechat original :-/ A v kufru hned za sedackama je bomba, vic mista se mi tam zaplacat nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Do plata normálně dostaneš ovály 6 x 9 ale 18cm repro? Po malé upravě je dostaneš do doorboardu ale zaleží na velikosti magnetu. Tak to nejprve změř. Určitě tě upravy stejne neminou. Ty 18 budou mít určitě slušnej reprak tak budeš zvětšovat díru v plechu pod platem. A to je fakt sr*ní. Pokud nemeníš aparaturu s repraky jako někteří z nás (i několikrát za rok) tak to plato klidně uprav. Výsledek bude stát za to. Lepší než provizorní řešení. Pak dej vědět jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj... k tomu zesíku a průchodce pro kabel... no jestli ti muzu poradit nedavej malej kabel.. teda pokud mas v planu davat poradnou hudbu jako ja, mohlo by se ti stat ze zhruba po pul roce hrani budes citit pekelnej smrad kdyz malinko pridas na hlasitosti, budou se ti tavit pojistky. a potom budes muset (jako já) ten malej starej kabel vyškubat a natahnout novej a to 16-ku... takže poradne silnej.a na ten pruchodku nenajdes.. jedine rešení je sikovne vrtat a vyrobit si pruchodku svojí. poradne zaizolovat a je hotovo. jeste jedna rada... protahni si tech kabelů vic... nikdy nevis k cemu se ti muzou hodit. Měj se..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Napsán autorem Petr X

Nazdarek, mam takovej problem, chci si dat do autíka zesilovac, ale za boha jsem nemohl prijit na to, kudy ten tlustej plusovej kabel od baterky natahnout dovnitr do auta. Provedl jsem mensi prohlidku, kudy by to slo asi protahnout, ale zadnou skulinku jsem nenasel. Neprovadel jsem teda zadnou vetsi demontaz (napr. palubovky), lenost mi to nedovolila :-) Nevite nekdo, kudy by se ten kabel dal protahnout?

A nejde ani tak jen o ten zesik, chtel jsem si dat i vypinac na vetrak, abych si ho mohl rucne zapinat drive (zapina mi na 100st.)

PS: pro vtipalky - kabel myšlen jako elektrický vodič ;)

No já mám taženej tlustej kabel z baterky pruchodkou co je u pantu dveri u ridice a pak ned druhou zase do auta. Mam to holt \"venkem\" ale jinudy jsme se nedostali. ostatni pruchodky jsou bud plne nebo tak spatne pristupne ze toto bylo jedine reseni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Bubak

Napsán autorem Petr X

Ja vim, je to tam vsechno dost na fest. Nakonec jsem to natahnul pres takovou tu gumovou stenu (manzetu), co je za posilovacem brzd. Dokonce tam uz i dira byla hotova, majitel prede mnou tam pravdepodobne zesik taky mel. A v aute to mam navedeny kolem prahu vevnitr v aute pod tim plastovym krytem. Krasne se to tam veslo, jakoby to pro to bylo delany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...