Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

uprava motoru 106 S16


Nevrisek

Recommended Posts

zdravíčko,

chci si poladit tenhle motůrek (1.6 16V) a tím to vás prosím, o nějaký kontakt kde pořídit komponenty pro tuhle motorizaci.

Zatím bych to viděl na svody, vačky, chip nebo upravenou jednotku. Svody jsem nějaké našel i air kit sání ale to je tak vše. Jde mi hlavně o jednotku.

Děkuji za pomoc s hledáním a nabídkou kontaktů, kde tyhle věci sehnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych na ten motor dal zvody 4-2-1 na chip sa vykašlal hadam uplne :) a spravil ešte poriadne sanie a komplet prechodny vyfuk :) a buď si vedomi toho, že ked tam daš ostre vačky tak s autom už nebudem môcť jazdiť do mesta ani nikde na normálne jazdenie, pretože motor pod 3000otačok pojde nap*ču, bude lenivi alebo s nim bude trasť, cukať.....

a ked chceš ten chip tak ho nehaj spraviť už po komplet všetkých upravach a u firmy ktora ti to spravi namieru (aby ti tam nenahrala len upravene mapy alebo program všeobecne pre dany neupraveny motor)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám racelandy už nějakej pátek a zatím v pohodě,co se týká preciznosti tak jsou lepší SRS které mají i malinko jinou konstrukci ale který jsou lepší tak to nemohu posoudit ale jak říkám Racelandů bych se nebál a vyhodil bych i kat nebo dal sportovní kat kterej je průchodnější než sériový a zadní tlumič s průchozí konstrukcí by měl být samozřejmostí pak lepší filtr sání a na chip a vačku se vyflákni pokud nechceš jezdit soutěže:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...