Přejít na obsah
Nevrisek

uprava motoru 106 S16

Recommended Posts

zdravíčko,

chci si poladit tenhle motůrek (1.6 16V) a tím to vás prosím, o nějaký kontakt kde pořídit komponenty pro tuhle motorizaci.

Zatím bych to viděl na svody, vačky, chip nebo upravenou jednotku. Svody jsem nějaké našel i air kit sání ale to je tak vše. Jde mi hlavně o jednotku.

Děkuji za pomoc s hledáním a nabídkou kontaktů, kde tyhle věci sehnat.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

ja bych na ten motor dal zvody 4-2-1 na chip sa vykašlal hadam uplne :) a spravil ešte poriadne sanie a komplet prechodny vyfuk :) a buď si vedomi toho, že ked tam daš ostre vačky tak s autom už nebudem môcť jazdiť do mesta ani nikde na normálne jazdenie, pretože motor pod 3000otačok pojde nap*ču, bude lenivi alebo s nim bude trasť, cukať.....

a ked chceš ten chip tak ho nehaj spraviť už po komplet všetkých upravach a u firmy ktora ti to spravi namieru (aby ti tam nenahrala len upravene mapy alebo program všeobecne pre dany neupraveny motor)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Mám racelandy už nějakej pátek a zatím v pohodě,co se týká preciznosti tak jsou lepší SRS které mají i malinko jinou konstrukci ale který jsou lepší tak to nemohu posoudit ale jak říkám Racelandů bych se nebál a vyhodil bych i kat nebo dal sportovní kat kterej je průchodnější než sériový a zadní tlumič s průchozí konstrukcí by měl být samozřejmostí pak lepší filtr sání a na chip a vačku se vyflákni pokud nechceš jezdit soutěže:D

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×