Jump to content
Sign in to follow this  
Nevrisek

uprava motoru 106 S16

Recommended Posts

zdravíčko,

chci si poladit tenhle motůrek (1.6 16V) a tím to vás prosím, o nějaký kontakt kde pořídit komponenty pro tuhle motorizaci.

Zatím bych to viděl na svody, vačky, chip nebo upravenou jednotku. Svody jsem nějaké našel i air kit sání ale to je tak vše. Jde mi hlavně o jednotku.

Děkuji za pomoc s hledáním a nabídkou kontaktů, kde tyhle věci sehnat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bych na ten motor dal zvody 4-2-1 na chip sa vykašlal hadam uplne :) a spravil ešte poriadne sanie a komplet prechodny vyfuk :) a buď si vedomi toho, že ked tam daš ostre vačky tak s autom už nebudem môcť jazdiť do mesta ani nikde na normálne jazdenie, pretože motor pod 3000otačok pojde nap*ču, bude lenivi alebo s nim bude trasť, cukať.....

a ked chceš ten chip tak ho nehaj spraviť už po komplet všetkých upravach a u firmy ktora ti to spravi namieru (aby ti tam nenahrala len upravene mapy alebo program všeobecne pre dany neupraveny motor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám racelandy už nějakej pátek a zatím v pohodě,co se týká preciznosti tak jsou lepší SRS které mají i malinko jinou konstrukci ale který jsou lepší tak to nemohu posoudit ale jak říkám Racelandů bych se nebál a vyhodil bych i kat nebo dal sportovní kat kterej je průchodnější než sériový a zadní tlumič s průchozí konstrukcí by měl být samozřejmostí pak lepší filtr sání a na chip a vačku se vyflákni pokud nechceš jezdit soutěže:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×