Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Klíče Peugeot 807

cambel

Recommended Posts

Nedávno jsem řešil výměnu klíče. Problém byl v tom, že minulý majitel se ke klíčům choval jako ho..do a oba náhradní téměř zničil. Jeden úplně včetně dálkového ovládání a u druhého zničil obal klíče, dálkové ovládání naštěstí fungovalo. Na netu jsem našel tuhle firmu

http://key4car.cz/menu/domovska-stranka a objednal obal na klíč na P807, došel do týdne. Další problém nastal, když jsem chtěl do obalu vložit starou planžetu, bohužel drží na nýtu, který nejde odstranit bez poškození, tak jsem musel nechat do nové planžety, která přišla i s obalem na klíč, nechat vyfrézovat kopii klíče a pak už jen stačilo přendat elektroniku ze starého klíče a nový klíč včetně dálkového ovládání je na světě. Pro někoho možná žádná věda, stačí zavolat do Peugeotu a nechat za tisíce udělat nový klíč s dálkovým. Tahle operace mě celkově stála 710,-Kč (obal s planžetou 560,- + vyfrézování kopie klíče do planžety 150,-), takže pro ty co raději ušetří doufám tenhle příspěvek pomůže. Pozor si jen dávejte na tu elektroniku v klíči, bez ní auto odemčete, ale nenastartujete. Jo, a ještě baterie v ní je typ CR1620 pokud někdy budete měnit.