Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sraz u Scratche na chalupě 27. září 2010


Stifler

Recommended Posts

ok :-)

Minimaxa: no nevim, ucast zatim neni uplne spocitana a co vy ucastnici, dovezete nejakou ochutnavku? A jak to bude s beckou pitiva, kdo co zajisti? Neb v tyhle vesnici neni hospoda, tak se musi jezdit do stary paky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od ted jsem na chalupe a bez internetu, proto prosim veskere ucastniky, aby mi potvrdili sms, zda dorazi, jestli budou spat. POkud ano, vemte si neco pod sebe a pres sebe a pod hlavu. Miniku, muzes vzit skladaci zidlicky? Gril mame, i rost a dreva habakuk :)

Telefon: 725 073 723, dejte vedet co nejdriv :)

pisu si Minimaxu, Jarujardu, Stiflera,

nevim zda Charlie, Hurvajz, Dzana, Marlin?

Miniku, tesim se na tve masicko a ostatni poprosim, aby taky treba privezli neco na ochutnavku, at v tom s Minikem nejedem sami :). Co se tyka pitiva asi vyresime na miste :-) Sjedem kdyztak s petkou pro toceny, vinko tam nejaky bude a limo asi taky, pro ridice mohu koupit birell, ale musim o tom vedet :)

[upravil dne 24/9/2010 od Scratch]

[upravil dne 24/9/2010 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych tímto poděkovat organizátorům (Scratch a Miss Scratch) za parádní srazík. Bylo to moc fajnový, ikdyž počasí nepřálo venkovnímu posezení. Ještě teď v sobě cejtim rum, ale jinak jsem v pohodě. :D Děkuji také ostatním zúčastněným (Minimaxa, Radek Hurvajz, Peta, Dzana.m, Jarajarda) za prímovou zábavu a těším se na další podobné minisrazíky u Scratchových na chaloupce. :super

P.S.: Doufám, že některé fotky z této akce se tady na fóru neobjeví. :mad::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...