Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hučení všeho možného


Sunyy

Recommended Posts

Ahoj, tak konečně jsem se stalčlenem a koupil si také peugeota. Mám s ním osobně najeto něco přes tisíc kilometrů a už začínám zjiššťovat nedostatky. I přes vyměněné pravé přední ložisko auto \"hučí\" i při celkem mírné zatáčce doleva. Teď jsem ještě po projetí celé Prahy v koloně zjistil, že zřejmě nespíná přední sahara... ale to je asi na jiné téma - a výměnu čidla, nebo nedej bože sahary...

Ale to hučení mě docela otravuje, nemluvě o tom, že bych tim nechtěl odrovnat něco jiného...

Díky za rady

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra se chystám ke známému, co mi servisoval renalta, takže uvidím, na co přijde...:-) Konektor jsem zkontrolovat chtěl, ale už se začlo smrákat a nebylo vidět. Myslim, že to bude buď rele, nebo nějaká hloupost, ale to hučení mě vadí víc. Nicméně,teď se začal ozývat další nezdravý zvuk ... při popojíždění je slyšet, jako by se něco \"oklepalo\" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a máme tu rozuzlení ... nakonec to skončilo výměnou obou ložisek. Bohužel, což jsem nevěděl a nepoznal okem nezkušeným, bylo auto bouráno víc, než jen promáčknutí blatníku. Přední náprava je poskládána z několika kusů. Na jedné straně jsou destičky skoro nové a na druhé téměř sjeté ... chybělo několik prachovek ... elektrika je natažena opravdu záhadně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to bylo od bazaru, tak to řešim ... ale jelikož je to od člověka z klubu ... tak to asi nechám být ... nemělo by to být tak strašné ... oprava cca kolem 10ti i s novejma rozvodama ... Rozhodnopádně mě to trochu překvapilo a trochu zklamalo ... vim jak všichni nadávaj na bazary, ale stejně tak můžeš natrefit na \"špatnej\" kus i u člověka ... ale veděl jsem že to bylo ťuklý ... ne že až tak ... nicméně zítra to bude opraveno a bude to v pohodě..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...