Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosim o radu ohledne vibraci radici paky pri patym rychlostnim stupni


Haemorrhage

Recommended Posts

Ahoj. Uz si nevim rady a tak se ptam zde. Pri zarazene petce mi vibruje radici paka a prenasi se to do celeho auta. Paka vibruje pouze pri seslapnutem plynu. Pri seslapnuti a pusteni plynu se hybe dopredu a dozadu o 5 cm. Frekvence vibraci je zavisla na otackach. Pri jinem rychlostnim stupni pri stejne rychlosti nebo otackach to nedela. Pouze petka. V jednom servise mi rekli dvojhmota ale ten v mem aute neni. V jinem servisu mi rekli prevodovka a v jinem poloosa. Prosim tedy o napady a nazory. Dekuji. Auto ma najeto 160k km.

Nejvice to je citit pri zatahu treba do kopce nebo pri poradnym seslapnuti pri predjizdeni.

[upravil dne 17/9/10 od Haemorrhage]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže už vím, co to zpusobuje, Je to v převodovce. Tisícihran na jednom ozubenem kolu pětky a hnací hřídel v převodovce je ojetej a to pětkový kolo se na ní točí nahnutý. Takže to má borec v servisu s tím, že zkusí vyměnit co pujde. Chci se zeptat, jestli to pak nebude dělat problemy, když něco bude stávající a něco bude z nějaký jiný převodovky. Má s tím někdo zkušenost?

Myslel jsem si, že převodovka vydrží víc jak 160k km. Asi ne no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...