Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bliká airbag


Šepleta

Recommended Posts

Zdarec po výmene šoférovej sedačky mi začal blikať airbag. do pôvodnej sedačky šli tri konektory-na pyropás, jeden bol nezapojený, a jeden išiel niekde do vnútra sedačky(vyhrievanie nemám) nová sedačka má konektor len na pyropás.

viem mi niekto povedať načo slúži ten konektor vedúci do sedačky? alebo mohol by mi zmerať niekto jeho odpor?

díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked ti to blika mas poruchu airbagu,alebo pyropasov.zvyknu konektory mat zlu prechodnost.a pokial si nemenil sedadla tak bolo vsetko ok? pyropasy maju len 2 kable moze byt ze ich mas napojene opacne,mozno to som nikdy neskusal.napis ake mas auto r hlavne r.v. a ci mas mux alebo nie. ak chces mozem ti dat schemu na airbagy. napis mi do sz tvoje vin cislo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked ti to blika mas poruchu airbagu,alebo pyropasov.zvyknu konektory mat zlu prechodnost.a pokial si nemenil sedadla tak bolo vsetko ok? pyropasy maju len 2 kable moze byt ze ich mas napojene opacne,mozno to som nikdy neskusal.napis ake mas auto r hlavne r.v. a ci mas mux alebo nie. ak chces mozem ti dat schemu na airbagy. napis mi do sz tvoje vin cislo.

menil som šoferovu sedačku pred tým to bolo ok.stará sedačka mala dva konektory a nová iba jeden vedúci z pyropásu. a neviem sa dopátrat načo slúžil ten druhý konektor.... 1,8 16V 1997

čo je mux?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem teraz co je mux,ale je to nejake el.rozhranie medzi jednotlivymi el.suciastkami. cize mas old model.hmm napis mi do sz vin a nieco pohladam na airbag.a tie sedadla co si teraz daval boli tiez z auto tvojho rocnika? inak neviem kde mas problem,ale pyropasy maju 2 ks kablov,vsak daj svoj povodny pyropas a mas po probleme.pasovat ti bude!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem teraz co je mux,ale je to nejake el.rozhranie medzi jednotlivymi el.suciastkami. cize mas old model.hmm napis mi do sz vin a nieco pohladam na airbag.a tie sedadla co si teraz daval boli tiez z auto tvojho rocnika? inak neviem kde mas problem,ale pyropasy maju 2 ks kablov,vsak daj svoj povodny pyropas a mas po probleme.pasovat ti bude!!

to už neviem či to sedadlo bolo z takéhp istého ročníka ale poťah je rovnaký :D stará aj nová sedačka mala z pyropásu iba jeden kábel :roll skúšal som dať aj pôvodný pyropás a bliká ďalej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

nevím ale pokud jsi měl puvodní zapojeny 2 teda pyropás a asi boční airbak.nyní máš jen zapojen 1 pyropás a pak nic tak ti bliká že airbag protože není zapojen boční . Zkusil bych na dia a tam ti to poví já měl zapojeny taky pyropásy a blikalo to byl špatný spoj a to mám nerozebiratelný musel jsem nově spojit a přestalo to blikat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po napojení odporu 2,2ohmu na prádzny konektor u šoférovej sedačky bliká airbag dalej.

na spolujazdcovej sedačke su tiež dva konektory- tak som zmeral odpor prvého konektrou-pyropásu (rovnaká hodnota so šoférovou sedačkou) a druhého konektoru-tam som nenameral žiadny odpor.....tak som už som z toho debil načisto...:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co řešit napsat svoje VIN a pozná co tam bylo původně origo namontováno ;)

martisovi som VIN poslal ;)

ináč včera som ešte raz prehmatal spolujazdcovu sedačku a bočný airbag tam fakt nieje...mal som už 406 s bočnými airbagmi.....

martis pošli mi pls tus schemu na mail lebo je rozmazaná...

sepleta1@oranrgemail.sk

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...