Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Přeskakuje mi řízení

Lord Back

Recommended Posts

Zdravím všechny borce a roštěnky mam problém, když zatáčím doprava pomalu tak mi tam něco malinko loupne a malinko cukne i ve volantu vnější čepy to nejsou ty jsem dával dneska nový a dělá to furt mam podezření že by to mohlo bejt v řízení a to mě asi dorazí včera jsem utratil vejplatu jen za pár dílů jako ložiska a nejakej ten čepík plus stabilizator a do toho mi kamčák razsek okno a kdyby ještě to řízení tak už je to auto fakt jako ze zlata

Když jsem měl špatný to horní uložení, tak po projetí zatáčky řízení pořád táhlo do strany, do stejný strany, jako byla zatáčka. Pokud to nebude horní uložení (to je nejpravděpodobnější), tak to může být kloubek - kříž na tyči řízení. Ten jsem měl špatnej u 405 a dělalo to, co píšeš.

horní uložení to není ono to dělá více méně když stojim není nastartováno a zkouším táhnout volant a udělá to dřív než se kolo pohne a když nastartuju tak to dělá taky tak bych právě vyřadil ten kříž na tyči řízení ten to nebude a spodní čepy jsem taky zkoušel a v těch to taky není, nemohl by to dělat axialní kloub příčného táhla řízení jelikož je to cítit jen na pravé tyči řízení někde jinde to lupnutí cítit není teda to bylo jediný místo co jsem našel tady jde spíš oto abych si nerozbil hubu, v sobotu jedu docela štreku po dálnici tak to musí bejt ok nechci někoho tím ohrozit.

tak je to vyřešený dneska jsem si pěkně najel na nájezdy a mladá mi zatáčela šlo to přímo z řízení tak jsem se rozloučil s tím že to opravím, pak kouknu zespoda toho řízení a tam šroub kterej měl kolem dokola zářezy jako na označení stupňů tak jsem to dotáhnul a ono to přestalo tak jsem nejdřív usoudil že se povolil a že to bude dobrý ale omyl jak jsem sjel a zatočil tak jsem zjistil že se nevrací volant zpátky tak jsem to povolil na tu hranu kdy to neloupalo a o půl stupně jsem to přitáhl a je vše ok volant se vrací nic nemlátí já zpokojenej a je všechno jak má být