Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Anketa: Toužíte po 508 nebo ne?

Marcel505

Anketa: Toužíte po 508 nebo ne?  

7 members have voted

1. 1. Anketa: Toužíte po 508 nebo ne?

• Ano, chtěl bych 508ku
      88
    • Ne, nechci 508 ani náhodou
      29

Recommended Posts

Tak kdo o ní napíše ježíškovi?

Není možné sem přesunout to původní téma?

[upravil dne 14/9/2010 od Marcel505]

No copak, přesunout by to šlo, ale jde o to že starší příspěvky se tady zobrazí před tímto novým, takže tu bude guláš

Nemyslel jsem přesunout příspěvky, ale celá ta témata ze sekce Pokec do sekce Modely -> 508, tzn. že by v sekci \"508\" byli celkem čtyři témata.

Vysvětlil jsem to dobře?;)

• 2 weeks later...

3.0 V6 bude i v 508 protože 508 ted bude vlajkovou lodí Peugeot, ale přijde až po uvedení pohonu HY4motion. ani v C5 nebyla V6 hnedka v ponuke po uvedení C5 na trh. je nutno si počkat

A co se týče toho co bude v listu ježíškovi tak určite tam i u mne bude napsána samo, že 508 SW a také ve 3.0 V6. tohle bych si nechal líbit. jsem rád, že peugeot se ubíra trendy líniemi a designem dle nemeckých áut. podle mne to delá už od modelu 407 a detto Citroen C5. 508 je konečne pořádny peugeot a jsem rád, že ji budu vyrábět. po uvedení 407 jsem už nečekal, že budu znovu chtít peugeot + výbava mě úplne dostala.

3.0 V6 je mimochodem výsledkem spolupráce PSA a Fordu. Již se používa i v Jaguárech a výkonovo 177/3800 min-1, 450 Nm/1600 min-1 - 3600 min-1 může plnohodnotne konkurovat motoru 3.0d BMW ve středne slabším vyhotovení 180 kw/4000 min-1, 540 Nm/1750 min-1 - 3000 min-1. to jen pro zajímavost.

508 je :super

• 2 weeks later...
  • 2 months later...