Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

řízení-vypíná posilovač


Pe.Tr

Recommended Posts

na C8 viz podpis , se zničehonic vypne posilování řízení, prostě auto bez serva. je to od te doby co me praskla hadice od serva . nekdy to proste nekolik set km funguje a pak se to nachvili vypne a po par km opet naskočí.vymenil jsem čerpadlo a dokonce i čidlo na trubce a už myslel že mam vyhrano a ted po mesici se to stalo znova a ja nevim čím to muže byt , kapalina je nova je ji tam dost a je to odvzdusneno . kdyby to bylo řízením tak by to přece dělalo furt ne?

už si nevím rady , diag nic neřekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

tak se mě to po 4měsících opět vrátilo , jen pro upřesnění přd těmi 4mi měsíci byla vyměněna pumpa(servočerpadlo) a čidlo tlaku.

zajímavý úkaz je ten že jakmile se servo vypne , jde znovu do zaběru po zvýšení otáček , (loni měněné napínáky ,kladky i řemen)

kdyby někoho něco napadlo budu rád , já sám už nevím , tady je VIN :13065435 (je to cit )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cidlo tlaku je tam jen kvuli zvyseni volnobehu pri zataceni na miste, to s tim nesouvisi. Regulacni ventil je dole na prevodce, nejspis tam bude spatnej kontakt nebo povysunutej konektor od vymeny hadice. Pokud ne, tak se muselo nekde neco ucpat - nova hadice, zpetnej ventil v ni, nebo rozdelovac tlaku v prevodce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak ked je to uz nacate, podobne problem som riesil na reachtrucku v praci, je to sice hydraulika, kazdopadne mal tiez vypadky a niekedy nedrzal lyziny vo vyske a sposobovala to mala spina, ktora sa dostala nejako do hydraulickeho rozvadzaca, po vycisteni frci ako novy...

...takze ak mas novy olej a dobre odvzdusnene tak by som skusil dat vycistit to cerpadlo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám taky problém s posilovačem, docela často, po nastartování prostě nefunguje a teď v zimě je to častější než třeba v létě a už mám taky vypozorovaný, že když při jízdě nebo při rozjezdu víc zvýšim otáčky, tak to naskočí a zase funguje, při jízdě ale nikdy nevypadne, jen po chcípnutí, tak nevim kde může být problém :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...