Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Moje.auto.cz

peugeot09

Recommended Posts

Občas si tam zajdu přečíst nějakou tu zajímavou uživatelskou recenzi, měl jsem ten server rád, ale teď jsem do vyhledávače znovu zadal adresu a zírám. Vysloveně hnusný design a mnohem nepřehlednější uspořádání jednotlivých prvků. :blicismajlik

Nenávidím inovace za každou cenu a tohle je evidentně skvělý příklad toho, jak to dopadne, když se něco dělá za každou cenu ve znamení pokroku. :bojim

Jako vcelku snad i sečtělý webmaster který čas od času udělá novou či upraví stávající webovou prezentaci založenou na některém z nejrozšířenějších CMS pro nějakou tu společnost říkám, že něco takového by absolutně neprošlo, zákazník by mi za takový návrh ani nezaplatil.

Co si o novém designu a uspořádání prvků myslíte vy?

[upravil dne 12/9/10 od peugeot09]

Nevím, jak to vypadalo dřív. Vidím ten web v podstatě poprvé a design mě neuráží. Tím nevylučuji, že starší byl lepší. Ale web dělá obsah, design jde sice ruku v ruce s ním, ale přeci jen není to nejdůležitější. Pokud se dají najít infomace...

Ne, proč by měl být? Bylo to auto.cz, ne pokec o peugeotech. Zadek hlavně tehdy dělal spíš dovozy, a věnoval se 524td, od toho taky ten nick. Merce přišly na řadu později. Ostatně já jsem taky nezačal s peugoty, skončil u mě náhodou, nevybral jsem si jej.