Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Proč nechce startovat?!?


What the Hell...

Recommended Posts

Nechce startovat,ale nemam paru proc...

Baterka je ok i dava stavu jak ma,ale proste otocim klicek a nic...Ani necvakne,proste jen poklesne napeti na nakejch 11 a tim to konci...

Pritom kdyz tam dam jinou baterku,tak nastartuje,ale po trech dnech stani zase nenastartuje...

Stava se to i behem normalniho provozu,tak ze u pumpy to chcipnu,pak nestartuje,ale odpojim baterku zase zapojim a startuje...Fakt nechapu...Prosim o pomoc,jinak ten paznecht uz pude ze skaly...

[upravil dne 24.9.2010 od What the Hell...]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a i kdyz jsem odpojil radio tak to delalo porad,to bylo prvni co me napadlo,ale kamarad kterej mi tam ten alarm daval rikal ze by to delat nemel,ganzopadne musime se na to podivat jen mi prosim poradte na co vsecko mam koukat at nekoukam na zbytecnosti a nestravim u toho celej vikend...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemáš vhodnej měřák, stačí zapojit žárovku mezi kabel baterky a baterku. Jako do serie s baterkou. Pokud se to bude vybíjet, poteče přes žárovku proud a ona bude svítit, až vyndáš pojistku obvodu kterej to dělá, nepoteče tam skoro nic a žárovka přestane svítit.

[upravil dne 12/9/10 od Benžík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dobíjení máš v pořádku, když ti to udělá i po hodinový jízdě?

Ta kostra u mě se projevila tak, že jsem normálně nastartoval, někam jsem dojel, vypnul a při startování pohasly kontrolky a od startéru se ozvalo jen cvaknutí. Takhle jsem to zkusil třeba 10x a pak to chytlo a jel jsem dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S merakem to zkousel ten kamarad elektrikar a rikal,ze nic nebere,ale kdyz sem ji pak zapojil jiskrila,takze divni...Zkusim ty pojistky...To me nenapadlo...To vyresi jen to vybijeni ne?

To Dundee:Kdyz uz to nestartuje,tak to tam ani necvakne,ale kazdopadne se na to taky mrknu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S merakem to zkousel ten kamarad elektrikar a rikal,ze nic nebere,ale kdyz sem ji pak zapojil jiskrila,takze divni...Zkusim ty pojistky...To me nenapadlo...To vyresi jen to vybijeni ne?

To Dundee:Kdyz uz to nestartuje,tak to tam ani necvakne,ale kazdopadne se na to taky mrknu...

Něco brát musí, jinak by se nevybíjela. Když to zapojil přes ten ampermetr tak to taky zajiskřilo? Pokud ne, má špatnej měřák - pojistka v měřáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ti to dělá ta samá baterka,tak asi to...jinak,fungje ti dobíjení?mě se něco takové to stalo,jelikož jsme jezdil ve dne tak jsem si toho nevšiml,že mi kontrolka na dobíjení lehce svítí...až večer to bylo trochu vidět...alternátor měl šluslou diodu...takže jsem ráno nabil přes noc,dojel jsem do práce a z práce už jentak tak...mysle jsme taky baterka...výměna...bylo to lepší vydrželo to asi 2dny... zkus ten alternátor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...